Sziasztok ! Szerintetek az Alexandrion apartmanban melyik a legjobb szoba Válaszokat előre is köszönöm .
Kedves Norbert, én személy szerint és mint idegenvezető is szeretem az Alexandrion házat mert könnyű vele dolgozni, a szobák elhelyezkedése kiváló hisz van hűvösebb földszinti szobai is, utcára nyíló is, tengerre néző is,emeleti,...és a vendégeink is szeretik...a tisztaságra nagyon figyel a tulajdonos hölgy, este remek a kilátás a városra...azért nem írnék legjobb szobát mert mindegyik egyforma...francia ágyasok,standard méretűek, ugyanúgy néznek ki..a különbség a fekvésben van, de azt vendége válogatja mit szeretne...a konyha rész jól felszerelt,mindegyik erkélyes....alapterületben a földszintieket emelném ki mert azok nagyobbak, nagyobb balkonnal is rendelkeznek és ahogy írtam jó hűvösek...:)