Kedves László!
Engedjen meg egy személyes, tapasztalatból kifolyó tanácsot....6-an még ha a gyerekek kicsik is 6 fős apartmanban menjenek, ne 5 fősbe!! Egy nyaralást nagyon megtud keseríteni ha az embernek a pihenő idejét " összehúzva" kell töltenie...ha Önök 6-an vannak akkor az Irinit tudnám javasolni, igaz látom az Ön által lekért időpontban már foglalt de csak ott van 6 fős lehetőség!! Az Irini az új részen van Sarti Beachen, ahol nagyon keskeny a part úgy értem,hogy a gyerekek szempontjából megfelelő lenne, sokáig be lehet sétálni a nem mélyülő vízbe, homokos partszakasz van itt! A közelben egy bolt van a "dombocska" alján valamint 2 étterem az Evros ami az Irinivel szemben van és egy autentikus nagyon finoman főző eredeti görög ízekkel tarkított étterem...vagy pedig a panoráma kilátós étterem ami a parton a bolt fölött van!A panorámás étteremből mesés kilátás nyílik az Athos hegyre egész Sartira az óvárosra és a tengerre! Ha van rá mód kérem nézzen más időpontot, és az Irinivel nem fog rosszul járni: 2 külön hálószoba, plusz egy nappali ahol kanapé van ott viszont a gyerekek nagyon kényelmesen elférnek mert szétnyitható! Földszintes, hűvős, amerikai konyhás...ami nem utolsó szempont ha sokan vannak! Remélem tudtam segíteni : Viki
Kedves Viki!
Köszönöm gyors és részletes válaszát!
Természetesen nem akarunk hatan öt fős apartmanba menni - ezért is választottuk az Irini apartmant, mivel itt két család együtt, de mégis külön nyaralhat. Nagyon jól hangzanak a leírták, kissé aggódtunk, mivel ez az apartman elég messze van a központtól... nem szeretnénk lemaradni az esti nyüzsgésről sem :) az előzőekben úgy tájékoztatott egy hölgy, hogy kb. 20-25 perces sétával el lehet jutni a központba. Szerettünk volna ettől közelebb szállást találni, de úgy tűnik, mégis ez lesz az igazi.