(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-01-22 18:57:04
Vajkó László írta ekkor: 2015-01-20 15:24:13
Kedves Viki! Köszönöm gyors és részletes válaszát! Természetesen nem akarunk hatan öt fős apartmanba menni - ezért is választottuk az Irini apartmant, mivel itt két család együtt, de mégis külön nyaralhat. Nagyon jól hangzanak a leírták, kissé aggódtunk, mivel ez az apartman elég messze van a központtól... nem szeretnénk lemaradni az esti nyüzsgésről sem :) az előzőekben úgy tájékoztatott egy hölgy, hogy kb. 20-25 perces sétával el lehet jutni a központba. Szerettünk volna ettől közelebb szállást találni, de úgy tűnik, mégis ez lesz az igazi.
Kedves László ,az apartman nagyon megéri a pihenés szempontjából .....kb 20-25 perc alatt lehet beérni valóban a centrumba normál sétával ...de szerintem ez egy nyaralás alkalmával fel sem tűnik...en naponta megteszem ezt az utat valamint sokan akik az uj részen laknak...szerintem nem olyan vészes egyáltalán......a nyüzsgő centrumból pedig elvezet lesz a csöndes részbe hazaérni es pihenni este :)
Vajkó László Dátum: 2015-01-20 15:24:13
Grand Viki írta ekkor: 2015-01-20 13:20:31
Kedves László! Engedjen meg egy személyes, tapasztalatból kifolyó tanácsot....6-an még ha a gyerekek kicsik is 6 fős apartmanban menjenek, ne 5 fősbe!! Egy nyaralást nagyon megtud keseríteni ha az embernek a pihenő idejét " összehúzva" kell töltenie...ha Önök 6-an vannak akkor az Irinit tudnám javasolni, igaz látom az Ön által lekért időpontban már foglalt de csak ott van 6 fős lehetőség!! Az Irini az új részen van Sarti Beachen, ahol nagyon keskeny a part úgy értem,hogy a gyerekek szempontjából megfelelő lenne, sokáig be lehet sétálni a nem mélyülő vízbe, homokos partszakasz van itt! A közelben egy bolt van a "dombocska" alján valamint 2 étterem az Evros ami az Irinivel szemben van és egy autentikus nagyon finoman főző eredeti görög ízekkel tarkított étterem...vagy pedig a panoráma kilátós étterem ami a parton a bolt fölött van!A panorámás étteremből mesés kilátás nyílik az Athos hegyre egész Sartira az óvárosra és a tengerre! Ha van rá mód kérem nézzen más időpontot, és az Irinivel nem fog rosszul járni: 2 külön hálószoba, plusz egy nappali ahol kanapé van ott viszont a gyerekek nagyon kényelmesen elférnek mert szétnyitható! Földszintes, hűvős, amerikai konyhás...ami nem utolsó szempont ha sokan vannak! Remélem tudtam segíteni : Viki
Kedves Viki! Köszönöm gyors és részletes válaszát! Természetesen nem akarunk hatan öt fős apartmanba menni - ezért is választottuk az Irini apartmant, mivel itt két család együtt, de mégis külön nyaralhat. Nagyon jól hangzanak a leírták, kissé aggódtunk, mivel ez az apartman elég messze van a központtól... nem szeretnénk lemaradni az esti nyüzsgésről sem :) az előzőekben úgy tájékoztatott egy hölgy, hogy kb. 20-25 perces sétával el lehet jutni a központba. Szerettünk volna ettől közelebb szállást találni, de úgy tűnik, mégis ez lesz az igazi.
Grand Viki Dátum: 2015-01-20 13:24:02
Juhász Vivien írta ekkor: 2015-01-17 13:54:03
Kedves Grandtours! Egy csoporttal mennénk öten nyaralni Sartira 07.28-08.04. között. A probléma azonban az, hogy mi két légterű, de 5 fős apartmanba szeretnénk menni, viszont a nyaralás szervezői csak az Anna és az Ostraco apartmant említették, mint opció. Valami megoldást nem lehetne erre találni? smile
Kedves Vivien, ahogy korábban írtam Vajkó úrnak nektek is az Irinit ajánlanám a kényelem szempontjából (olvasd el kérlek lentebb!)
Grand Viki Dátum: 2015-01-20 13:20:31
Vajkó László írta ekkor: 2015-01-20 11:00:45
Kedves Tímea! 6-an mennénk az Irini apartmanba - 4 felnőtt és két 7 éves gyerek. A nappaliban lévő kanapé a képen elég kicsinek látszik, biztosan elfér rajta a két gyerek? Gyalog mennyi idő alatt lehet beérni innen a központba, mert az 1650 m elég soknak tűnik :( Találhatók ettől közelebb is élelmiszerboltok, kávézó, éttermek? Válaszát előre is köszönöm!
Kedves László! Engedjen meg egy személyes, tapasztalatból kifolyó tanácsot....6-an még ha a gyerekek kicsik is 6 fős apartmanban menjenek, ne 5 fősbe!! Egy nyaralást nagyon megtud keseríteni ha az embernek a pihenő idejét " összehúzva" kell töltenie...ha Önök 6-an vannak akkor az Irinit tudnám javasolni, igaz látom az Ön által lekért időpontban már foglalt de csak ott van 6 fős lehetőség!! Az Irini az új részen van Sarti Beachen, ahol nagyon keskeny a part úgy értem,hogy a gyerekek szempontjából megfelelő lenne, sokáig be lehet sétálni a nem mélyülő vízbe, homokos partszakasz van itt! A közelben egy bolt van a "dombocska" alján valamint 2 étterem az Evros ami az Irinivel szemben van és egy autentikus nagyon finoman főző eredeti görög ízekkel tarkított étterem...vagy pedig a panoráma kilátós étterem ami a parton a bolt fölött van!A panorámás étteremből mesés kilátás nyílik az Athos hegyre egész Sartira az óvárosra és a tengerre! Ha van rá mód kérem nézzen más időpontot, és az Irinivel nem fog rosszul járni: 2 külön hálószoba, plusz egy nappali ahol kanapé van ott viszont a gyerekek nagyon kényelmesen elférnek mert szétnyitható! Földszintes, hűvős, amerikai konyhás...ami nem utolsó szempont ha sokan vannak! Remélem tudtam segíteni : Viki
Grand Viki Dátum: 2015-01-20 13:09:36
Molnár Réka írta ekkor: 2015-01-17 12:52:35
Kedves Czakó Tímea! Már a kérdés feltevése előtt olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, viszont arra nem kaptam választ, fagyasztó található-e az Ostraco apartmanban. Mindenesetre, köszönöm a választ!
Kedves Réka, van az Ostraco hűtőiben mini fagyasztó rész...de ezek nem nagy hűtők tehát a fagyasztó rész is pici...általában minden apartmanban max. derékig érnek a hűtők aminek kb. 2-3 polca van (kicsi!) és a fagyasztója pedig nagyon pici...tehát épp csak kevés dolog tárolására alkalmas...pl jégkrém, jégkocka maximum egy laposabb kicsi tárolóedény.....