Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék egy pár dologról. 2015.06.09ikén induló turnussal utazunk Sartiba. A kérdésem az lenne, hogy van e bármiféle járműbérlési lehetőség Sartiba, 2 fős járművet szeretnénk majd bérelni. És olyan jármű amit vezethetünk magyar B-kategóriás jogosítvánnyal. Illetve, hogy mennyire tudnak magyarul a Sartiba levő éttermekben/boltokban/szolgáltatásoknál, mennyire tudjuk magunkat magyarul megértetni, vagy célravezetőbb inkább angolul beszélni? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel, Orosz Péter
Kedves Péter! Nyáron Sarti-n minden boltban és tavernában stb...stb..stb értik és beszélik a magyart :) :) :) :)