(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Csikász Csaba Dátum: 2015-01-31 18:04:46
Katona Péter írta ekkor: 2015-01-05 12:56:43
Azt elfelejtettem írni hogy az Ostraco apartmanra gondoltam! Péter
Kedves Péter! Nekem volt szerencsém a 13-as szobát megnézni.A szobának 1 db erkélye van ami a főutcára néz ill. a Hanna Hausra.Ha belépünk az ajtón szemben helyezkedik el egy franciaágy ,balra a konyha és a fürdő,majd a konyhából nyílik egy szoba ismét aminek van egy nagy erkélye.Nem rossz az elrendezése.Ha tudtam segíteni örülök. Üdv:Csaba.
Orosz Péter Dátum: 2015-01-27 20:53:57
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-01-27 20:06:19
Kedves Péter! Bocsika, hogy válaszoltam a Grand Turs nevében. :)
Semmi gond! Nagyon szépen köszönöm az információkat! :-)
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-27 20:06:19
Kedves Péter! Bocsika, hogy válaszoltam a Grand Turs nevében. :)
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-27 20:03:43
Orosz Péter írta ekkor: 2015-01-27 19:04:31
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék egy pár dologról. 2015.06.09ikén induló turnussal utazunk Sartiba. A kérdésem az lenne, hogy van e bármiféle járműbérlési lehetőség Sartiba, 2 fős járművet szeretnénk majd bérelni. És olyan jármű amit vezethetünk magyar B-kategóriás jogosítvánnyal. Illetve, hogy mennyire tudnak magyarul a Sartiba levő éttermekben/boltokban/szolgáltatásoknál, mennyire tudjuk magunkat magyarul megértetni, vagy célravezetőbb inkább angolul beszélni? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel, Orosz Péter
Kedves Péter! Nyáron Sarti-n minden boltban és tavernában stb...stb..stb értik és beszélik a magyart :) :) :) :)
Orosz Péter Dátum: 2015-01-27 19:04:31
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék egy pár dologról. 2015.06.09ikén induló turnussal utazunk Sartiba. A kérdésem az lenne, hogy van e bármiféle járműbérlési lehetőség Sartiba, 2 fős járművet szeretnénk majd bérelni. És olyan jármű amit vezethetünk magyar B-kategóriás jogosítvánnyal. Illetve, hogy mennyire tudnak magyarul a Sartiba levő éttermekben/boltokban/szolgáltatásoknál, mennyire tudjuk magunkat magyarul megértetni, vagy célravezetőbb inkább angolul beszélni? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel, Orosz Péter