Sziasztok. Előfoglalással lefoglaltuk az Ostracoba a 14es szobát. Mire visszajeleztek hogy egyénileg nem utazható. Esetleg tud valaki adni apartman elérhetőséget aki már járt ott. Mindenféleképpen oda szeretnénk menni. Köszönöm
Kedves Dávid! Nem vagyok biztos benne, hogy jó oldalon érdeklődsz elérhetőség után, úgy hogy egyénileg szeretnél menni. De talán ajánlom figyelmedbe a Google kereső funkcióját. De mivel az egész házat a Grand bérli, és a ki nem adott szobákat lehet csak egyéni utazással foglalni turnus előtt 3 héttel.