Sziasztok! Mi az idén nyáron készülünk Sarti-ra az Alexandra apartmanba. Volna esetleg valakinek korábbi tapasztalata a szállásról, vendéglátókról, stb. Előre is köszönöm. :)
Alexandra ház egy dombon van az új Sarti részen mondhatnám a város szélén, viszont a kilátás megfizethetetlen a hatalmas Athos hegy van szemben! Le kell sétálni egy földes úton ott van a tenger, amely nem mélyül egyáltalán, jó sokáig lehet bemenni...lubickolóknak ideális vagy kisgyermekes családoknak..."aranyporos" homokos a part...nagyon finom simogató homok van a Sarti Beachen...Alexandra házra vissza térve a név a tulajdonosnő nevéből származik aki egy nagyon nyitott fiatal asszony.Ő ott lakik a házban a férjével és gyermekeivel, nagyon rendes és jóravaló család a férj Sarti iskola köztiszteletben álló tanára! Ha ennyi nem lenne elég róluk :) van egy éttermük is a központban ahol autentikus igazi házias görög ízekkel találkozik az ember! Ott is ők dolgoznak az egész családdal! Az Alexandra ház szobái....vadi ujjak, legjobb tudomásom szerint egy hónapja volt teljes új belső tapétázás ,festés...egyébként 2 évesek a fürdőszobák és a szoba belsők a berendezés , és ami szerintem a jó,hogy tágasak a szobák nagyon ...tehát kényelmesen el lehet férni! Igaz,hogy gyalogolni kell a városba de aki a csendre vágyik és egy olajfaliget elejére tett apartmanházba és nem a nyüzsgő centrumra, akkor ez az amit keres! Van kint kerti zuhanyzó, grillező.....a ház emeletes az alsó részen van 3 szoba vagyis lakás mert akkorák amiből az egyik 2 szobás, és az emeleti részen van egy szoba még.Az emeleti szobából este szépen látszik a kivilágított Sarti!Remélem tudtam segíteni...mindenképp jó választás az Alexandra ház