(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-07-29 18:07:21
Sziasztok! A George apartmanban tényleg van mikró, mint ahogy a leírásban szerepel? A 2 éves gyereknek kell a buszra gyerekülés? Köszi! :)
Grand Viki Dátum: 2014-07-27 19:26:01
Erika írta ekkor: 2014-07-25 23:05:43
Csao Viki! Érdeklődöm, hogy az Ostraco ap-nál vannak e telepített napernyők? Köszi!
szia, igen le és feltekerhető napellenző van az erkélyeken az Ostraconal...
Grand Viki Dátum: 2014-07-27 19:23:48
írta ekkor: 2014-07-26 00:26:38
Szia Viki! Köszi! ha megnézed a szobák alaprajzát a 10-esé nagyobb mint a többi. Nos, ezért kérdeztem, h mekkora! az 5 euros napernyő a vékony - merev szárú, gagyi. (tavaly vettem, de minek.) ezért kérdeztem a vastag szárú, billenthetős ernyőjűt. (ezt a szél nem olyan könnyen borítja fel talán. a meteorák nincs fakultatívban nálatok? :( Zsolti
Szia Zsolt, a 10-es szoba valóban kicsit el van túlozva..a 10-es szoba pici..mondhatnám a legkisebb...de attól még szeretik a vendégek..igazi "nászutas lakosztály" :) szerintem az ernyővel kapcsolatban majd te kijössz ide és megkeresed a számodra legmegfelelőbbet, biztos vagyok benne,hogy fogsz találni....a Meteórák nagyon szép kiránduló program de innen nagyon messze van....több mint 400 km oda és ugyanennyi vissza is...egész napos buszozás,és az ott töltött idő kevés...ezért vettünk fel új programokat a repertoárba amik közel vannak és nem kell fél napot utazni a programokhoz...
Grand Viki Dátum: 2014-07-27 19:18:03
Palik Tünde írta ekkor: 2014-07-26 12:18:16
Szia Krisztián ! Megérkeztünk Pargáról mi voltunk a Zorbas apartmanban!Ha van kérdés szívesen válaszolok !Üdv.Tündi
Kedves Tünde, szerintem ezt a Parga fórumba írd át kérlek...és azt legalább több Pargás is tudja olvasni....
Szabolcsi Pálné Dátum: 2014-07-27 14:43:34
írta ekkor: 2014-07-26 00:26:38
Szia Viki! Köszi! ha megnézed a szobák alaprajzát a 10-esé nagyobb mint a többi. Nos, ezért kérdeztem, h mekkora! az 5 euros napernyő a vékony - merev szárú, gagyi. (tavaly vettem, de minek.) ezért kérdeztem a vastag szárú, billenthetős ernyőjűt. (ezt a szél nem olyan könnyen borítja fel talán. a meteorák nincs fakultatívban nálatok? :( Zsolti
Kedves Viki! Köszönöm a segítséget. Üdv.: Szabolcsiné