Szia Viki!
Köszi!
ha megnézed a szobák alaprajzát a 10-esé nagyobb mint a többi. Nos, ezért kérdeztem, h mekkora!
az 5 euros napernyő a vékony - merev szárú, gagyi. (tavaly vettem, de minek.)
ezért kérdeztem a vastag szárú, billenthetős ernyőjűt. (ezt a szél nem olyan könnyen borítja fel talán.
a meteorák nincs fakultatívban nálatok? :(
Zsolti
Szia Zsolt, a 10-es szoba valóban kicsit el van túlozva..a 10-es szoba pici..mondhatnám a legkisebb...de attól még szeretik a vendégek..igazi "nászutas lakosztály" :) szerintem az ernyővel kapcsolatban majd te kijössz ide és megkeresed a számodra legmegfelelőbbet, biztos vagyok benne,hogy fogsz találni....a Meteórák nagyon szép kiránduló program de innen nagyon messze van....több mint 400 km oda és ugyanennyi vissza is...egész napos buszozás,és az ott töltött idő kevés...ezért vettünk fel új programokat a repertoárba amik közel vannak és nem kell fél napot utazni a programokhoz...