Életemben előszőr voltam a tengerparton és remélem nem utoljára. Sarti csodás hely. Rengeteg emléket tudtam szerezni, és csodás pillanatoknak lehettem a részese. Az apartman jó volt, csak aludni mentünk oda, de erre a célra megfelelt. A Blue Lagoon (kirándulás) nagyon jó volt, gyönyörű helyeket láttam. Kedves Viki! Nem szeretem a történelme, jobban mondva a tanítási órát, de a te idegenvezetéseddel és ahogy meséltél a görögökről érdekes volt és tetszett, sokkal több mindent tanultam meg mint az iskolapadban, és köszönöm, hogy ennyi mindent elmeséltél! :)
Kedves Adrienn,köszönöm a kedves szavaidat...várunk vissza titeket, örülök,hogy tettszett a nyaralás..valóban Sarti tengerpartja és az öblök csodálatosak és az embert feltölti ez a természetközeli élmény én is úgy látom....jó készülődést a sulira neked is és a tesódnak is,ügyesek legyetek :)