(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Pénzes Adrienn Dátum: 2014-08-01 12:02:39
Grand Viki írta ekkor: 2014-08-01 11:57:50
Kedves Adrienn,köszönöm a kedves szavaidat...várunk vissza titeket, örülök,hogy tettszett a nyaralás..valóban Sarti tengerpartja és az öblök csodálatosak és az embert feltölti ez a természetközeli élmény én is úgy látom....jó készülődést a sulira neked is és a tesódnak is,ügyesek legyetek :)
Köszönjük! :) Remélem jővőre ismét találkozunk! :)
Grand Viki Dátum: 2014-08-01 11:57:50
Pénzes Adrienn írta ekkor: 2014-08-01 11:41:58
Életemben előszőr voltam a tengerparton és remélem nem utoljára. Sarti csodás hely. Rengeteg emléket tudtam szerezni, és csodás pillanatoknak lehettem a részese. Az apartman jó volt, csak aludni mentünk oda, de erre a célra megfelelt. A Blue Lagoon (kirándulás) nagyon jó volt, gyönyörű helyeket láttam. Kedves Viki! Nem szeretem a történelme, jobban mondva a tanítási órát, de a te idegenvezetéseddel és ahogy meséltél a görögökről érdekes volt és tetszett, sokkal több mindent tanultam meg mint az iskolapadban, és köszönöm, hogy ennyi mindent elmeséltél! :)
Kedves Adrienn,köszönöm a kedves szavaidat...várunk vissza titeket, örülök,hogy tettszett a nyaralás..valóban Sarti tengerpartja és az öblök csodálatosak és az embert feltölti ez a természetközeli élmény én is úgy látom....jó készülődést a sulira neked is és a tesódnak is,ügyesek legyetek :)
Pénzes Adrienn Dátum: 2014-08-01 11:41:58
Életemben előszőr voltam a tengerparton és remélem nem utoljára. Sarti csodás hely. Rengeteg emléket tudtam szerezni, és csodás pillanatoknak lehettem a részese. Az apartman jó volt, csak aludni mentünk oda, de erre a célra megfelelt. A Blue Lagoon (kirándulás) nagyon jó volt, gyönyörű helyeket láttam. Kedves Viki! Nem szeretem a történelme, jobban mondva a tanítási órát, de a te idegenvezetéseddel és ahogy meséltél a görögökről érdekes volt és tetszett, sokkal több mindent tanultam meg mint az iskolapadban, és köszönöm, hogy ennyi mindent elmeséltél! :)
Grand Viki Dátum: 2014-07-31 21:25:50
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-07-29 18:07:21
Sziasztok! A George apartmanban tényleg van mikró, mint ahogy a leírásban szerepel? A 2 éves gyereknek kell a buszra gyerekülés? Köszi! :)
Igen van mikró, a gyerekülés nem kötelező a buszon de ha szeretnétek vihettek....
Grand Viki Dátum: 2014-07-31 21:23:18
Mészárosné Tóth Andrea írta ekkor: 2014-07-31 19:58:27
Kedves Viki!Szeretnénk neked ezúton is megköszönni az elmúlt heti csodálatos perceket!Felejthetetlenek voltak.Sarti és környéke gyönyörű,ajánlom másoknak is,főleg kisgyermekes családoknak a sekély tengerpart miatt!Lili nagyon megszerethetett téged mert ma is emlegetett , hogy mit csinálhat vajon Viki néni és "idegenvezetőset játszott" épp buszos kiránduláson volt! :-) További sok sikert és kitartást,türelmet kívánunk neked a szakmádhoz.Minden jót! A Mészáros család
Köszönöm a kedves szavaitokat! :)Örülök ,hogy jól éreztétek magatokat és emlékezetes marad a nyaralásotok....Lilike színfolt volt nekem is a kis rózsaszín táskájával valamint a nagy vattacukraival :) Kívánok a nyár további részére neki még jó szünidőt, nektek pedig kipihenten kellemes munkakezdést! :)