Kedves Viki!Szeretnénk neked ezúton is megköszönni az elmúlt heti csodálatos perceket!Felejthetetlenek voltak.Sarti és környéke gyönyörű,ajánlom másoknak is,főleg kisgyermekes családoknak a sekély tengerpart miatt!Lili nagyon megszerethetett téged mert ma is emlegetett , hogy mit csinálhat vajon Viki néni és "idegenvezetőset játszott" épp buszos kiránduláson volt! :-) További sok sikert és kitartást,türelmet kívánunk neked a szakmádhoz.Minden jót! A Mészáros család