(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Mészárosné Tóth Andrea Dátum: 2014-07-31 19:58:27
Kedves Viki!Szeretnénk neked ezúton is megköszönni az elmúlt heti csodálatos perceket!Felejthetetlenek voltak.Sarti és környéke gyönyörű,ajánlom másoknak is,főleg kisgyermekes családoknak a sekély tengerpart miatt!Lili nagyon megszerethetett téged mert ma is emlegetett , hogy mit csinálhat vajon Viki néni és "idegenvezetőset játszott" épp buszos kiránduláson volt! :-) További sok sikert és kitartást,türelmet kívánunk neked a szakmádhoz.Minden jót! A Mészáros család
Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-07-30 20:32:50
Némethné Bödei Judit írta ekkor: 2014-07-30 20:04:25
Mi aug.4.én oda megyünk.Majd todok róla infót neked írni.
Köszi!
Némethné Bödei Judit Dátum: 2014-07-30 20:04:25
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-07-30 19:28:03
Aug. 18.-án indulunk, 19-re érünk le. Ti is oda mentek? Ha igen mikor? :)
Mi aug.4.én oda megyünk.Majd todok róla infót neked írni.
Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-07-30 19:28:03
Némethné Bödei Judit írta ekkor: 2014-07-30 07:09:48
Mikor nentek a Georgba?
Aug. 18.-án indulunk, 19-re érünk le. Ti is oda mentek? Ha igen mikor? :)
Némethné Bödei Judit Dátum: 2014-07-30 07:09:48
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-07-29 18:07:21
Sziasztok! A George apartmanban tényleg van mikró, mint ahogy a leírásban szerepel? A 2 éves gyereknek kell a buszra gyerekülés? Köszi! :)
Mikor nentek a Georgba?