Kedves Viki!
Elnézésed kérem, hogy megint zavarlak, de most olvasom válaszodat Major Judit kérdésére, hogy az OSTRACO apartban a hűtőnek csak egy mini polcos fagyasztója van. Ez mit jelent, hogy esetleg csak 2 rámás doboz fér bele? Meglepett, mivel tavaly, igaz nem itt, de normál nagyságú fagyasztó volt a hűtőnek. Jó lenne tudni, hogy mire számítson az ember, tudok-e néhány dolgot lefagyasztva elvinni, vagy másban gondolkozzak.
Köszönettel: Szabolcsi Pálné