Kedves vendégek, szeretnénk a figyelmet felhívni arra hogy ide út és hazaút esetén mindenkinek érvényes utazási okmányokkal kell rendelkeznie! Utazni busszal szervezetten ide,tehát utazási iroda által vagy akár autóval: vagy érvényes plasztikkártyás személyi igazolvánnyal lehet utazni vagy útlevéllel! Egyiknek a kettő közül mindenképpen meg kell lennie! A nyaralásával játszik az akinek nincsenek okmányai vagy lejártak az okmányok, vagy lefognak járni 3 hónapon belül! Kérjük,hogy magatoknak ne okozzatok kellemetlen perceket! Ne a buszon, hanem már busz indulás előtt jóval ellenőrizzétek az okmányokat!! Az autóbusz vezetőknek nem felelősségük az okmányokat ellenőriznie felszállás alkalmával, mindenki a saját okmányaiért és csomagjaiért felelősséggel tartozik!!!! Mivel a nyáron már per ilyen eset előfordult, ezért is írom,hogy figyeljetek az okmányokra, mivel már a kilépésnél a magyar határon ne fogják kiengedni a határőrök azt akinek nem érvényesek, vagy hiányoznak vagy lejártak az okmányai!!!
Ez csak egy jó tanács, kérünk mindenkit legyenek körültekintőek! Tehát vagy érvényes plasztikkártyás személyi igazolvány vagy útlevél legyen a zsebünkbe induláskor!!!! Ugyanolyan nagy szeretettel várunk továbbra is mindenkit ide Sartiba!:)