(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Major Judit Dátum: 2014-07-21 13:06:37
Grand Viki írta ekkor: 2014-07-21 09:11:37
Szia Judit, minden apartmanban kis hűtő van aminek egy mini polcos fagyasztója van!
Köszi szépen :)
Grand Viki Dátum: 2014-07-21 09:19:39
Kedves vendégek, szeretnénk a figyelmet felhívni arra hogy ide út és hazaút esetén mindenkinek érvényes utazási okmányokkal kell rendelkeznie! Utazni busszal szervezetten ide,tehát utazási iroda által vagy akár autóval: vagy érvényes plasztikkártyás személyi igazolvánnyal lehet utazni vagy útlevéllel! Egyiknek a kettő közül mindenképpen meg kell lennie! A nyaralásával játszik az akinek nincsenek okmányai vagy lejártak az okmányok, vagy lefognak járni 3 hónapon belül! Kérjük,hogy magatoknak ne okozzatok kellemetlen perceket! Ne a buszon, hanem már busz indulás előtt jóval ellenőrizzétek az okmányokat!! Az autóbusz vezetőknek nem felelősségük az okmányokat ellenőriznie felszállás alkalmával, mindenki a saját okmányaiért és csomagjaiért felelősséggel tartozik!!!! Mivel a nyáron már per ilyen eset előfordult, ezért is írom,hogy figyeljetek az okmányokra, mivel már a kilépésnél a magyar határon ne fogják kiengedni a határőrök azt akinek nem érvényesek, vagy hiányoznak vagy lejártak az okmányai!!! Ez csak egy jó tanács, kérünk mindenkit legyenek körültekintőek! Tehát vagy érvényes plasztikkártyás személyi igazolvány vagy útlevél legyen a zsebünkbe induláskor!!!! Ugyanolyan nagy szeretettel várunk továbbra is mindenkit ide Sartiba!:)
Grand Viki Dátum: 2014-07-21 09:11:37
Major Judit írta ekkor: 2014-07-20 19:23:30
Szia Viki! Lenne még egy kérdésem. Az Ostraco apartman hűtőiben van fagyasztó rész? Elsősorban a 2.em 10. érdekelne. Köszi szépen: Judit
Szia Judit, minden apartmanban kis hűtő van aminek egy mini polcos fagyasztója van!
Major Judit Dátum: 2014-07-20 19:23:30
Szia Viki! Lenne még egy kérdésem. Az Ostraco apartman hűtőiben van fagyasztó rész? Elsősorban a 2.em 10. érdekelne. Köszi szépen: Judit
Dr. Tómácsné Timkó Gabriella Dátum: 2014-07-18 22:30:48
Grand Viki írta ekkor: 2014-07-17 18:34:32
Szia Gabriella, nehogy hozz!!!:) Minden apartmanban van ágynemű huzat minden ágyon, plusz még törölköző is!
Szia Viki! Értettem, ágyneműhuzat marad. smile Kósza "ötlet" volt... smile