(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Major Judit Dátum: 2014-07-18 08:12:13
Zemán Klaudia írta ekkor: 2014-07-17 16:32:53
Sziasztok! Azokhoz szólnék, akik még nem döntötték el Sartin belül melyik apartmant szeretnék választani. Mi tegnap érkeztünk haza a nyaralásból, a szállásunk pedig a Mitsokopi apartman volt. Csodálatos nyaralást köszönhetünk ismételten a Grand Tours-nak. Az elvárásoknak megfelelően kényelmes és gyors buszt valamint felújított, színvonalas apartmant kaptunk! A Mitsokopi apartman leírásában sokaknak szemet szúrhat, hogy a falu halboltja felett található és gondolom sokaknak ez elrettentő. Ezzel szemben mindenkinek csaj ajánlani tudom. A halbolt a szállás szempontjából olyan, mintha ott sem lenne (nincsenek szagok stb.). Az apartman a központban helyezkedik el, a tengerparttól egyetlen utca választja el (kb. 300 métert kell gyalogolni). Újonnan felújított, klímás (5 Euro/nap), tényleg igényes szép apartman! Mindenkinek csaj ajánlani tudom, aki a központban, boltokhoz, sétáló utcákhoz és tengerhez közel, mégis csendes utcában kíván megszállni! :)
Szia Klaudia! Köszönjük szépen az infókat :) Mi jövő hét után megyünk az Ostracoba. Mennyi idő alatt értetek ki? És vissza? Köszi: Judit
Grand Viki Dátum: 2014-07-17 18:34:32
Dr. Tómácsné Timkó Gabriella írta ekkor: 2014-07-17 10:34:09
Sziasztok! Elnézést, lehet buta a kérdés: ágynemű huzatot kell vinni az apartmanba? Üdv egy "kezdő" nyaraló
Szia Gabriella, nehogy hozz!!!:) Minden apartmanban van ágynemű huzat minden ágyon, plusz még törölköző is!
Zemán Klaudia Dátum: 2014-07-17 16:32:53
Sziasztok! Azokhoz szólnék, akik még nem döntötték el Sartin belül melyik apartmant szeretnék választani. Mi tegnap érkeztünk haza a nyaralásból, a szállásunk pedig a Mitsokopi apartman volt. Csodálatos nyaralást köszönhetünk ismételten a Grand Tours-nak. Az elvárásoknak megfelelően kényelmes és gyors buszt valamint felújított, színvonalas apartmant kaptunk! A Mitsokopi apartman leírásában sokaknak szemet szúrhat, hogy a falu halboltja felett található és gondolom sokaknak ez elrettentő. Ezzel szemben mindenkinek csaj ajánlani tudom. A halbolt a szállás szempontjából olyan, mintha ott sem lenne (nincsenek szagok stb.). Az apartman a központban helyezkedik el, a tengerparttól egyetlen utca választja el (kb. 300 métert kell gyalogolni). Újonnan felújított, klímás (5 Euro/nap), tényleg igényes szép apartman! Mindenkinek csaj ajánlani tudom, aki a központban, boltokhoz, sétáló utcákhoz és tengerhez közel, mégis csendes utcában kíván megszállni! :)
Dr. Tómácsné Timkó Gabriella Dátum: 2014-07-17 10:34:09
Sziasztok! Elnézést, lehet buta a kérdés: ágynemű huzatot kell vinni az apartmanba? Üdv egy "kezdő" nyaraló
Szabó Dátum: 2014-07-16 14:49:52
Grand Viki írta ekkor: 2014-07-15 14:25:33
Szia igen van nagy grillező az Alexandra háznál, úgyhogy lehet grillezni nyugodtan...
Szuper:) köszi