Sziasztok! Azokhoz szólnék, akik még nem döntötték el Sartin belül melyik apartmant szeretnék választani. Mi tegnap érkeztünk haza a nyaralásból, a szállásunk pedig a Mitsokopi apartman volt. Csodálatos nyaralást köszönhetünk ismételten a Grand Tours-nak. Az elvárásoknak megfelelően kényelmes és gyors buszt valamint felújított, színvonalas apartmant kaptunk! A Mitsokopi apartman leírásában sokaknak szemet szúrhat, hogy a falu halboltja felett található és gondolom sokaknak ez elrettentő. Ezzel szemben mindenkinek csaj ajánlani tudom. A halbolt a szállás szempontjából olyan, mintha ott sem lenne (nincsenek szagok stb.). Az apartman a központban helyezkedik el, a tengerparttól egyetlen utca választja el (kb. 300 métert kell gyalogolni). Újonnan felújított, klímás (5 Euro/nap), tényleg igényes szép apartman! Mindenkinek csaj ajánlani tudom, aki a központban, boltokhoz, sétáló utcákhoz és tengerhez közel, mégis csendes utcában kíván megszállni! :)
Szia Klaudia!
Köszönjük szépen az infókat :)
Mi jövő hét után megyünk az Ostracoba. Mennyi idő alatt értetek ki? És vissza?
Köszi:
Judit