(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2014-07-15 14:33:11
Kaszásné Sipos Mónika írta ekkor: 2014-07-12 14:20:01
Sziasztok! Volt már valaki Sartin az Alexandra apartmanba? Várom a tapasztalatokat,köszi:Mónika.
Szia az Alexandra apartman új berendezésű, új építésű tiszta tágas nyugodt ház..olajfakert veszi körül...három szobája egymás mellett a földszinten van amiből az egyik két hálószobás...és a negyedik szoba az első emeletem van az udvar felől lehet bemenni...a főház amihez csatlakoznak ezek szobák a tulajdonosé akik egy fiatal pár, és egy helyi étterem tulajdonosai is...nagyon kedvesek,segítőkészek főleg a feleség Alexandra...őt mindig meg lehet találni a háznál...ahogy jövünk-megyünk ki be az Alexandra háznál elképesztő a kilátás az Athos hegyre...kis előkerti veranda rész is van mindegyik szobánál..közös kerti grillező,tusoló is van a háznál...pihenni vágyók előnyben,hisz rendkívül csendes :)
Grand Viki Dátum: 2014-07-15 14:25:33
Szabó írta ekkor: 2014-07-12 13:50:56
Kedves Viki! Az Alexandra apartmanban megyünk július 22-tôl. Èrdeklődnék grillezêsi lehetősègről. Van-e ott grill vagy vigyünk magunkkal mobilgrill-t?
Szia igen van nagy grillező az Alexandra háznál, úgyhogy lehet grillezni nyugodtan...
Kaszásné Sipos Mónika Dátum: 2014-07-12 14:20:01
Sziasztok! Volt már valaki Sartin az Alexandra apartmanba? Várom a tapasztalatokat,köszi:Mónika.
Szabó Dátum: 2014-07-12 13:50:56
Kedves Viki! Az Alexandra apartmanban megyünk július 22-tôl. Èrdeklődnék grillezêsi lehetősègről. Van-e ott grill vagy vigyünk magunkkal mobilgrill-t?
Grand Viki Dátum: 2014-07-10 21:26:57
Kedves Szabolcsi Pálné, jó választás az Ostraco közel van a bolt és a pékség is és a tengerpart is csak pár lépés.....a megérkezésük napján fogunk tartani mindenki részére az est folyamán egy tájékoztatót ahol mindent részletesen elmondunk ami a működésünkkel kapcsolatos valamint Sartival kapcsolatos információkat........a napernyőket napágyakkal a tengerpartokon természetesen most is csak fogyasztás fejében lehet használni ezért is nem kérnek érte külön bérleti pénzt....