Sziasztok! Volt már valaki Sartin az Alexandra apartmanba? Várom a tapasztalatokat,köszi:Mónika.
Szia az Alexandra apartman új berendezésű, új építésű tiszta tágas nyugodt ház..olajfakert veszi körül...három szobája egymás mellett a földszinten van amiből az egyik két hálószobás...és a negyedik szoba az első emeletem van az udvar felől lehet bemenni...a főház amihez csatlakoznak ezek szobák a tulajdonosé akik egy fiatal pár, és egy helyi étterem tulajdonosai is...nagyon kedvesek,segítőkészek főleg a feleség Alexandra...őt mindig meg lehet találni a háznál...ahogy jövünk-megyünk ki be az Alexandra háznál elképesztő a kilátás az Athos hegyre...kis előkerti veranda rész is van mindegyik szobánál..közös kerti grillező,tusoló is van a háznál...pihenni vágyók előnyben,hisz rendkívül csendes :)