Kedves Viki!
Szeretnék érdeklődni mi párommal szeptember végén megyünk Sartira Önök által az Alexandrion Apartmanba és érdekelne h található e benne mikró,kávé v teafőző?És milyen a viz szeptember végén lehet még fürdeni?Fakultativ programok vannak még?Láttam 1 másik oldalon h tényleg vannak ott delfinek?köszönöm előre is Edina
Kedves Edina, igen van benne mikró és kávéfőző is, a filteres kávé főzéséhez.A víz még fürödhető, picit hűvösebb már ugyan de nem hideg.Igen természetesen vannak még programok is, tavaly is utolsó héten teljes nyugalommal tudtuk elindítani a programokat. Igen egy delfincsalád él a közelben az Athos és Sithónia félsziget öblében, de nincs rá garancia,hogy minden nap láthatóak.Én nem ígérem meg soha senkinek,hogy biztos látni fogják de a többi vendég beszámolója alapján szokták látni őket sűrűn.:) Én az Athos kiránduláson látom őket néha a hajó után úszni, de kihangsúlyozom,hogy NÉHA :)