Kedves Viki!
07.07.-én utazunk az Ostraco Apartmanba és érdeklődni szeretnék, hogy milyen közel lehet tőle vacsorát igényelni és szerinted melyik lenne pénztárcakímélőbb, ha előre befizetünk rá vagy ha minden este beülünk valahová egy gyros tálra stb...
Valamint mennyire kiadósak ezek a befizetett vacsorák, miből állnak?
Köszönöm Válaszodat!
Üdv, Mónika
Az Megas Alexandros étteremben van a vacsoráztatási lehetőségünk itt a faluban, ahol a "mama" főz már több mint 40 éve igazi görögös íz világ jellemzi az éttermet, a vacsora során standerd főételekből lehet választani, amely egy tál ételt jelent egy tál salátával. Ha az ember magának oldja meg az étkezést nyilván másabbak a lehetőségek, hiszen lehet egy 2,5 eurós gyrossal is jól lakni meg egy 60 eurós hallal is, de ez mindenkinek a saját döntése mit választ!!! Gondolja végig melyika kényelmesebb és célszerűbb Önnek. Az étterem egyébként kb 10 perc sétára van az apartmantól!