(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2014-06-12 19:13:51
dr. Bicsák Zsófia írta ekkor: 2014-06-11 09:23:50
Kedves Viki! ​Az lenne a kérdésem, hogy a Maria apartmanban van-e kávéfőző? Köszönöm válaszát, Zsófi
NIncs sajnos kávéfőző a Mária apartmanban, mi is rezsón melegítjük a vizet a kávénkhoz :)
Grand Viki Dátum: 2014-06-12 19:10:56
Dr. Tómácsné Timkó Gabriella írta ekkor: 2014-06-11 15:04:12
Kedves Viki! Érdeklődni szeretnék az menüs vacsoráról. Az Irini apartmanban találtunk szabad helyet. Milyen messze van az Irini apartmantól a menüs vacsorás taverna? Illetve az Irini apartmanban van kávéfőző? Előre is köszönöm! Üdv Gabó
Az Irini apartmantól a vacsorára alkalmas taverna pont szemben van :) tehát nagyon közel....kávéfőző nincs az apartmanban viszont...
Grand Viki Dátum: 2014-06-12 19:02:50
Dr. Tómácsné Timkó Gabriella írta ekkor: 2014-06-11 16:31:39
Kedves Viki! Két gyermekkel mennénk. Felmerült még egy kérdés: alapélelmiszerek (tej, kenyér) beszerezhetők az Irini apartmanház közelében vagy csak Sarti központjában. Köszönettel: Tómácsné G.
Kedves Gabriella, van egy kis bolt az Irini közelében, tulajdonképpen ez az egyetlen kis bolt az új részen...picit magasabbak az árai de megvan benne minden alapélelmiszer...de valóban érdemesebb a városban vásárolni, hisz több is a választék...
Grand Viki Dátum: 2014-06-12 18:59:46
Zoli írta ekkor: 2014-06-08 19:44:58
Köszi. Taxi esetleg van Sartin? A Narancspartra szeretnénk átjutni úgy,hogy ne kelljen igazodnunk senkihez.Ha igen mennyi lenne a tarifa kb.
igen van taxi, egy útra kb. 11 euró, tehát oda-vissza kb. 22....de élőben megtudjátok vele beszélni, ha itt vagytok
Dr. Tómácsné Timkó Gabriella Dátum: 2014-06-11 16:31:39
Kedves Viki! Két gyermekkel mennénk. Felmerült még egy kérdés: alapélelmiszerek (tej, kenyér) beszerezhetők az Irini apartmanház közelében vagy csak Sarti központjában. Köszönettel: Tómácsné G.