(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Barczi Bianka Dátum: 2014-03-28 15:51:32
Kedves Grand Tours! Az lenne a kérdésem, hogy Paraliától még hány óra az út Sartiba? :) Köszönöm a segítséget! Üdvözlettel:Bianka
Barczi Bianka Dátum: 2014-03-28 15:51:32
Kedves Grand Tours! Az lenne a kérdésem, hogy Paraliától még hány óra az út Sartiba? :) Köszönöm a segítséget! Üdvözlettel:Bianka
Erika Dátum: 2014-03-21 10:38:19
Tóth Roland írta ekkor: 2014-03-20 20:43:46
Kedves Erika! Nagyon köszönöm a segítséget :) Sikerült lefoglalnunk :) Reméljük nem csalódunk semmiben,bár a képek nagyon meggyőzőek :) Nagyon várjuk már ezt a nyaralást ;) Meg kérdezhetem,hogy ti is június 10-től foglaltátok?? :) Persze ha nem veszed tolakodásnak :) Sajnos nekünk már csak a földszint jutott :D De reméljük nem lesz az olyan borzasztó :) További szép estét :)
Szia! Örülök, hogy segíthettem! Mi már sokadik alkalommal foglaltunk a nevezett irodánál, bár Sartiba most megyünk először, mindig elégedettek voltunk..., szervezésileg is. Remélem ti is hasonlóképpen fogtok vélekedni! Nem, mi július 29-től megyünk. Szép napot! :)))
Tóth Roland Dátum: 2014-03-20 20:43:46
Erika írta ekkor: 2014-03-19 16:33:45
Kedves Roland! A KATALÓGUS fül alatt precíz, pontos és értelemszerű leírás szolgál az utazók/érdeklődök számára. Tehát Katalógus/Általános információk - itt a fizetésekről is tájékoztatást kapsz. NYARALÁS fül, kiválasztod Görögo., azon belül Sarti, itt sorra hozza a foglalható apartmanokat, végül rákattintasz az Ostraco-ra (ami mellesleg közkedvelt apartman, Mi is ebbe foglaltunk), itt az apartman menüjében hasznos almenüpontokat találsz, pl. online foglalás, ami rendkívül jó, mert megtudod nézni, hogy adott időpontban, van e még számotokra szabad studió. 3 fősbe 2 fő csak akkor mehet, ha részben kifizeti a nem létező 3. főt is :D. Szívesen állok "bármilyen" kérdésben a rendelkezésetekre!
Kedves Erika! Nagyon köszönöm a segítséget :) Sikerült lefoglalnunk :) Reméljük nem csalódunk semmiben,bár a képek nagyon meggyőzőek :) Nagyon várjuk már ezt a nyaralást ;) Meg kérdezhetem,hogy ti is június 10-től foglaltátok?? :) Persze ha nem veszed tolakodásnak :) Sajnos nekünk már csak a földszint jutott :D De reméljük nem lesz az olyan borzasztó :) További szép estét :)
Erika Dátum: 2014-03-19 16:33:45
Kedves Roland! A KATALÓGUS fül alatt precíz, pontos és értelemszerű leírás szolgál az utazók/érdeklődök számára. Tehát Katalógus/Általános információk - itt a fizetésekről is tájékoztatást kapsz. NYARALÁS fül, kiválasztod Görögo., azon belül Sarti, itt sorra hozza a foglalható apartmanokat, végül rákattintasz az Ostraco-ra (ami mellesleg közkedvelt apartman, Mi is ebbe foglaltunk), itt az apartman menüjében hasznos almenüpontokat találsz, pl. online foglalás, ami rendkívül jó, mert megtudod nézni, hogy adott időpontban, van e még számotokra szabad studió. 3 fősbe 2 fő csak akkor mehet, ha részben kifizeti a nem létező 3. főt is :D. Szívesen állok "bármilyen" kérdésben a rendelkezésetekre!