Kedves Roland! A KATALÓGUS fül alatt precíz, pontos és értelemszerű leírás szolgál az utazók/érdeklődök számára. Tehát Katalógus/Általános információk - itt a fizetésekről is tájékoztatást kapsz. NYARALÁS fül, kiválasztod Görögo., azon belül Sarti, itt sorra hozza a foglalható apartmanokat, végül rákattintasz az Ostraco-ra (ami mellesleg közkedvelt apartman, Mi is ebbe foglaltunk), itt az apartman menüjében hasznos almenüpontokat találsz, pl. online foglalás, ami rendkívül jó, mert megtudod nézni, hogy adott időpontban, van e még számotokra szabad studió. 3 fősbe 2 fő csak akkor mehet, ha részben kifizeti a nem létező 3. főt is :D. Szívesen állok "bármilyen" kérdésben a rendelkezésetekre!
Kedves Erika! Nagyon köszönöm a segítséget :) Sikerült lefoglalnunk :)
Reméljük nem csalódunk semmiben,bár a képek nagyon meggyőzőek :)
Nagyon várjuk már ezt a nyaralást ;)
Meg kérdezhetem,hogy ti is június 10-től foglaltátok?? :) Persze ha nem veszed tolakodásnak :)
Sajnos nekünk már csak a földszint jutott :D De reméljük nem lesz az olyan borzasztó :)
További szép estét :)