2 fős stúdiót szeretnénk..de már arra is gondoltam,hogy nem lehet olyat igényelni,hogy meg rendelném a 3 fős stúdiót amit természetesen nem osztanánk meg senkivel
Valaki esetleg Június közepén megy Sartiba??
Köszönöm előre is
Üdv.: Kata