(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tóth Roland Dátum: 2014-03-18 19:25:33
Üdv mindenki :) Első nyaralásunkat tervezzük feleségemmel, Sartiba(busszal) idén Június 10.-től. Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek :) Szabad szobás keresőbe be írtam az én feltételeimet,amire ki dobott egyetlen egy találatot. Ez az Ostraco apartmant dobta ki. Ha én ezt igénybe szeretném venni mikor kell be fizetnem?? Illetve foglalót kell-e? és meddig lehet?? smile 2 fős stúdiót szeretnénk..de már arra is gondoltam,hogy nem lehet olyat igényelni,hogy meg rendelném a 3 fős stúdiót amit természetesen nem osztanánk meg senkivel smile Valaki esetleg Június közepén megy Sartiba?? smile Köszönöm előre is smile
Janek Dátum: 2014-03-14 09:24:26
Gadóczi József Gergő írta ekkor: 2014-03-13 22:58:57
Üdv! Érdeklődnék,hogy a mitsokopi apartman teljes egészében a grandé lesz idén? Volt már valaki közületek itt? Mi már mondjuk befizettük juli 15-i időpontra valaki esetleg utazik ugyanekkor ugyanide? :)
Kedves Józsi! Tavaly voltunk az aprtmanban! Sajnos a Grandtours az idén csak buszos utakat ad el, így elestek 10-12 fő utazásától, ennyien megyünk az idén egyénileg! Az IBUSZ-nál a kétágyas stúdió 25-30 ezer forinttal olcsóbb és engedik az egyéni utazást! A kérdéses apartman az egyik legjobb, ahol eddig voltunk! A kérdéseidre szívesen válaszolok!
Gadóczi József Gergő Dátum: 2014-03-13 22:58:57
Üdv! Érdeklődnék,hogy a mitsokopi apartman teljes egészében a grandé lesz idén? Volt már valaki közületek itt? Mi már mondjuk befizettük juli 15-i időpontra valaki esetleg utazik ugyanekkor ugyanide? :)
Grand Kata Dátum: 2014-03-13 08:16:27
Szilvási Roland írta ekkor: 2014-03-11 19:54:01
Szia Kata! Holnap újra foglalunk az Ostracoba.Nem gondoltam volna de az idén is oda megyünk!I Love Sarti! smile
Szia Roland! Nagyon sokat szeretik Sartit! Úgy látszik, Ti sem tudtok megválni tőle smile smile smile Üdv.: Kata
Szilvási Roland Dátum: 2014-03-11 19:54:01
Szia Kata! Holnap újra foglalunk az Ostracoba.Nem gondoltam volna de az idén is oda megyünk!I Love Sarti! smile