Üdv mindenki :) Első nyaralásunkat tervezzük feleségemmel, Sartiba(busszal) idén Június 10.-től. Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek :) Szabad szobás keresőbe be írtam az én feltételeimet,amire ki dobott egyetlen egy találatot. Ez az Ostraco apartmant dobta ki. Ha én ezt igénybe szeretném venni mikor kell be fizetnem?? Illetve foglalót kell-e? és meddig lehet??

2 fős stúdiót szeretnénk..de már arra is gondoltam,hogy nem lehet olyat igényelni,hogy meg rendelném a 3 fős stúdiót amit természetesen nem osztanánk meg senkivel

Valaki esetleg Június közepén megy Sartiba??

Köszönöm előre is