(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Nagy Tibor Dátum: 2014-04-24 10:26:34
Grand Viki írta ekkor: 2014-04-21 20:53:39
Kedves Tibor, igen van WI-Fi a Mitsokopi hazban, mint ahogy a tobbiben is, de ha megis akadozas lenne a vetellel akkor nyugodtan be lehet jonni az irodahoz, ahova kihelyeztunk asztalt is szekekkel es ott is lehet internetezni barmikor hiszen ejjel-nappal mukodik a WI-FI jel...:)
Kedves Viki! Köszönöm a választ! :-) Üdv: Tibor
Grand Viki Dátum: 2014-04-21 20:53:39
Nagy Tibor írta ekkor: 2014-04-17 13:19:43
Kedves Viki! Érdeklődnék, hogy a Mitsokopi apartmanban biztosan van-e wifi lehetőség? A honlap szerint van, a katalógus szerint nincs. Válaszodat előre is köszönöm! :-) Üdv: Tibor
Kedves Tibor, igen van WI-Fi a Mitsokopi hazban, mint ahogy a tobbiben is, de ha megis akadozas lenne a vetellel akkor nyugodtan be lehet jonni az irodahoz, ahova kihelyeztunk asztalt is szekekkel es ott is lehet internetezni barmikor hiszen ejjel-nappal mukodik a WI-FI jel...:)
Nagy Tibor Dátum: 2014-04-17 13:19:43
Kedves Viki! Érdeklődnék, hogy a Mitsokopi apartmanban biztosan van-e wifi lehetőség? A honlap szerint van, a katalógus szerint nincs. Válaszodat előre is köszönöm! :-) Üdv: Tibor
Grand Viki Dátum: 2014-04-08 18:59:37
Közérdekű információ autósoknak!!! Sokan érdeklődtetek az autós lehetőségek iránt Sartiban! Egyenlőre az első három turnusban nyílt meg a lehetőség autós utasok számára is! Remélem tudtam segíteni,azoknak akiknél ez még kérdés volt....Nézzetek rá az új házunkra is az Alexandra apartmanházra ...nagycsaládosoknak, vagy baráti társaságoknak kitűnően megfelel 4,5 ágyas lehetőségek valamint az Iriniben egy 6 ágyas lehetőséget is találhattok a földszinten! Jó böngészést az új lehetőségek között!
Grand Kata Dátum: 2014-04-04 12:34:05
Grand Viki írta ekkor: 2014-04-04 12:11:29
Kedves már meglévő és leendő vendégek! Amint Kata írta, én segítek nektek a kérdéseitek megválaszolásában, ismerhettek már mert tavaly Katával együtt dolgoztunk Sartin és Alexával. Most is várunk mindenkit szeretettel a nyáron, és segítségetekre leszünk mindenben ,hogy minél gördülékenyebben teljen a nyaralásotok. Hadd adjak egy vezérfonalat a nyaralás előtt, amit egy ókori filózófus írt: "Éld át a görög mitológiát"........2014-es sartis nyár rád vár! Üdv: Viki
Nektek is szép nyarat Sartiban! smile smile smile