(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2014-02-19 18:58:03
Kedves Vendégek! A Villa Sartios apartman újonnan készült képei megtekinthetők a honlapon! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2014-02-19 14:46:11
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2014-02-19 14:37:24
T.Iroda Érdeklődni szeretnék hogy 4 éves gyerek Debrecenből Sarti-ig általában mennyire bírja az utazást? A buszon tv mikor van kapcsolva? Hány óránként áll meg a busz? Köszönöm
Kedves Anita! Bár az utazási tolerancia minden gyereknél más, azt tapasztaljuk, hogy a kis lurkók jobban bírják mint a felnőttek. A buszok 3-4 óránként állnak meg és TV, valamint mozifilmek szórakoztatják a Vendégeket. Ezen felül kávé, tea, üdítő vásárlására is van lehetőség a buszainkon. Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2014-02-19 14:37:41
Erika írta ekkor: 2014-02-18 17:52:01
Szia Kata! Elnézés, ha ismétlem a kérdést, de ha rózsaszín az online négyzet, az már nem foglalható? Köszönöm! :)
Kedves Erika! A rózsaszín kocka még ki nem fizetett foglalást takar. Jajjjjj bocsi! Látom már István válaszolt. Na mindegy! smile Üdv.: Kata
Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2014-02-19 14:37:24
T.Iroda Érdeklődni szeretnék hogy 4 éves gyerek Debrecenből Sarti-ig általában mennyire bírja az utazást? A buszon tv mikor van kapcsolva? Hány óránként áll meg a busz? Köszönöm
Grand Kata Dátum: 2014-02-19 14:35:44
R. Katalin írta ekkor: 2014-02-18 14:54:30
T. Iroda! Érdeklődni szeretnék, hogy Sartira gyerekkedvezmény nincs??? Üdv, R.K.
Kedves Katalin! Sajnos gyerekkedvezmény nincs, hiszen a buszon egész ülést foglalnak a gyerekek is, ugyanez vonatkozik az ágyakra. Üdvözlettel Kata smile smile smile