T.Iroda
Érdeklődni szeretnék hogy 4 éves gyerek Debrecenből Sarti-ig általában mennyire bírja az utazást?
A buszon tv mikor van kapcsolva?
Hány óránként áll meg a busz?
Köszönöm
Kedves Anita! Bár az utazási tolerancia minden gyereknél más, azt tapasztaljuk, hogy a kis lurkók jobban bírják mint a felnőttek. A buszok 3-4 óránként állnak meg és TV, valamint mozifilmek szórakoztatják a Vendégeket. Ezen felül kávé, tea, üdítő vásárlására is van lehetőség a buszainkon. Üdvözlettel: Kata