Köszönöm a választ! Hát sajnálom, hogy nincsen lehetőség eljutni Athénba. De majd máskor máshogyan meglesz az is:))) Remélhetőleg lesznek még programok a katalóguson kívül:))))
Üdv: István
Kedves István! Én is sajnálom, de a távolság miatt tényleg nem megoldható Üdvözlettel Kata
Krajcsir István Dátum: 2014-02-18 20:17:59
Erika írta ekkor: 2014-02-18 17:52:01
Szia Kata! Elnézés, ha ismétlem a kérdést, de ha rózsaszín az online négyzet, az már nem foglalható? Köszönöm! :)
Kedves Erika! A rózsaszín színű kocka már nem foglalható.. Az már le van foglalva:)
Üdv:
István
Erika Dátum: 2014-02-18 17:52:01
Szia Kata! Elnézés, ha ismétlem a kérdést, de ha rózsaszín az online négyzet, az már nem foglalható? Köszönöm! :)
R. Katalin Dátum: 2014-02-18 14:54:30
T. Iroda!
Érdeklődni szeretnék, hogy Sartira gyerekkedvezmény nincs???
Üdv,
R.K.
Krajcsir István Dátum: 2014-02-18 08:14:23
Grand Kata írta ekkor: 2014-02-17 18:14:49
Kedves István! Sajnos Sartiból Athénba nem szervezünk kirándulást, mert nagyon messze van és 2 napot venne igénybe. Üdvözlettel Kata
Köszönöm a választ! Hát sajnálom, hogy nincsen lehetőség eljutni Athénba. De majd máskor máshogyan meglesz az is:))) Remélhetőleg lesznek még programok a katalóguson kívül:))))
Üdv: István