(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2014-02-19 14:33:15
Krajcsir István írta ekkor: 2014-02-18 08:14:23
Köszönöm a választ! Hát sajnálom, hogy nincsen lehetőség eljutni Athénba. De majd máskor máshogyan meglesz az is:))) Remélhetőleg lesznek még programok a katalóguson kívül:)))) Üdv: István
Kedves István! Én is sajnálom, de a távolság miatt tényleg nem megoldható smile smile smile Üdvözlettel Kata
Krajcsir István Dátum: 2014-02-18 20:17:59
Erika írta ekkor: 2014-02-18 17:52:01
Szia Kata! Elnézés, ha ismétlem a kérdést, de ha rózsaszín az online négyzet, az már nem foglalható? Köszönöm! :)
Kedves Erika! A rózsaszín színű kocka már nem foglalható.. Az már le van foglalva:) Üdv: István
Erika Dátum: 2014-02-18 17:52:01
Szia Kata! Elnézés, ha ismétlem a kérdést, de ha rózsaszín az online négyzet, az már nem foglalható? Köszönöm! :)
R. Katalin Dátum: 2014-02-18 14:54:30
T. Iroda! Érdeklődni szeretnék, hogy Sartira gyerekkedvezmény nincs??? Üdv, R.K.
Krajcsir István Dátum: 2014-02-18 08:14:23
Grand Kata írta ekkor: 2014-02-17 18:14:49
Kedves István! Sajnos Sartiból Athénba nem szervezünk kirándulást, mert nagyon messze van és 2 napot venne igénybe. Üdvözlettel Kata smile smile smile
Köszönöm a választ! Hát sajnálom, hogy nincsen lehetőség eljutni Athénba. De majd máskor máshogyan meglesz az is:))) Remélhetőleg lesznek még programok a katalóguson kívül:)))) Üdv: István