(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2014-02-17 18:40:42
Zsikai Péter írta ekkor: 2014-02-15 21:51:41
Mit jelent az a piros felirat, hogy egyénileg nem foglalható? Csak az online foglalásra vonatkozik? Utazási irodában lehet? A katalógus szerint egyénileg, lehet utazni, de az online foglalás csak buszos utazást enged beklikkelni. Köszönöm előre is a választ.
Kedves Péter! Ahogy az imént is már leírtam, jelenleg 100 ággyal rendelkezünk Sartin, amit most csak a busszal utazó vendégek vehetnek igénybe. Figyeld a honlapot és amennyiben gyarapszik az ágyszámunk, úgy az egyéni utasok is foglalhatnak majd szállást. Megértésed köszönjük. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2014-02-17 18:38:48
király andrea írta ekkor: 2014-02-15 20:25:26
Sziasztok,kérdésem lenne,ha 5en mennénk felnőttek mien lehetőségünk lenne,meik apartman ajánlott? Repülővel mennénk 09ho elején, ebben is tudtok segíteni, hogy van.e repülőtér Sartin? Köszönöm
Kedves Andrea! Sajnos jelenleg csak busszal utazó vendégeket tudunk Sartiban fogadni, egyéni utazók csak abban az esetben igényelhetnek szállást, ha megnöveljük a házak számát. Jelenleg 100 ággyal rendelkezünk, de még nem fejeződött be a házak "kutatása" Amint sikerül még hozzá találni szobákat, csak akkor lehetséges az egyéni utasok elszállásolása. Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2014-02-17 18:32:31
Erika írta ekkor: 2014-02-12 19:03:52
Sziasztok! Nagyon hálás lennék, ha valaki(k) időt szakítana és megtisztelne, azzal, hogy képeket küld az Anna apartmanról, környékéről stb. Megelégszem, ha linket dobtok be! Köszönöm előre is!!!! Üdv! Az elérhetőségem: [email protected]
Kedves Erika! A honlapon sok képet találsz az Anna házról. Valószínű kicsit később még lesz feltéve néhány. Egyszerűen berendezett, kényelmes és csendes helyen található, közel a tengerhez és a falu központjához. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2014-02-17 18:30:16
simity attila írta ekkor: 2014-02-10 16:53:13
Kedves GRANDKATA! Az athosi kolostoroknál kiköt a hajó és belülről is lehetőségünk van megnézni őket, vagy csak útközben messziről "tekintjük meg"?
Kedves Attila! Erre a kérdésre, egy kedves Tavalyi vendégünk szerintem kielégítő és tartalmas választ adott, amit hozzátennék. Nagyon tetszik általában a vendégeknek az Athos hajókirándulás, hisz nem minden nap ülhetünk 650 férőhelyes 3 szintes hatalmas kalózhajón és a kolostorok látványa is lenyűgöző. smile smile Üdvözlettel Kata
Grand Kata Dátum: 2014-02-17 18:25:41
simity attila írta ekkor: 2014-02-10 13:20:16
Kedves Mindenki! Szeretnék informálódni, Sarti milyen -az esti,éjszakai élet szempontjából, részegen bulizós, vagy csak nyüzsgő,élettel teli , esetleg inkább csendes kisfalusi hangulatú; -a strand szempontjából zsúfolt vagy meghitt; tengerisünök és medúzák szintén kedvelik-e :) ,vannak-e vízi sport lehetőségek: pl. banán, stb.; -"bazár" szempontjából van néhány bóvli csecse-becse-árus, vagy igényes, értelmes dolgokat árulnak végig a partközeli utcákban; -esti sétatávolságban lévő érdekességek, látnivalók szempontjából. Köszönöm a véleményeket!
Kedves Attila! Sartiban kellemes kis bárok, 2 disco van. Az, hogy részegen bulizós - e az a vendégek összetételétől függ smile A strand viszont hosszú és abszolút nem zsúfolt. Homokos tengerpart tengerisünöktől és medúzáktól mentes. A falu tengerpartjának két végén a sziklás részeken vannak csak sünik, ott óvatosságra intjük a Vendégeket. Zizisport lehetőség van, a sétálóutcákban rengeteg ajándékbolt, nem éppen minőségi áruval, de egy két emlék hűtőmágnes, szép kagylók beszerezhetők. smile Valójában ez egy üdülőtelep... érdemes este beülni a tengerparton lévő kellemes tavernába, és gyönyörködni az amúgy gyönyörű tájban. smile Üdvözlettel Kata