Kedves Mindenki!
Szeretnék informálódni, Sarti milyen
-az esti,éjszakai élet szempontjából, részegen bulizós, vagy csak nyüzsgő,élettel teli , esetleg inkább csendes kisfalusi hangulatú;
-a strand szempontjából zsúfolt vagy meghitt; tengerisünök és medúzák szintén kedvelik-e :) ,vannak-e vízi sport lehetőségek: pl. banán, stb.;
-"bazár" szempontjából van néhány bóvli csecse-becse-árus, vagy igényes, értelmes dolgokat árulnak végig a partközeli utcákban;
-esti sétatávolságban lévő érdekességek, látnivalók szempontjából.
Köszönöm a véleményeket!
Kedves Attila! Sartiban kellemes kis bárok, 2 disco van. Az, hogy részegen bulizós - e az a vendégek összetételétől függ

A strand viszont hosszú és abszolút nem zsúfolt. Homokos tengerpart tengerisünöktől és medúzáktól mentes. A falu tengerpartjának két végén a sziklás részeken vannak csak sünik, ott óvatosságra intjük a Vendégeket. Zizisport lehetőség van, a sétálóutcákban rengeteg ajándékbolt, nem éppen minőségi áruval, de egy két emlék hűtőmágnes, szép kagylók beszerezhetők.

Valójában ez egy üdülőtelep... érdemes este beülni a tengerparton lévő kellemes tavernába, és gyönyörködni az amúgy gyönyörű tájban.

Üdvözlettel Kata