(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2014-02-17 18:14:49
Krajcsir István írta ekkor: 2014-02-10 10:34:18
Kedves Katalin! Érdeklődnék, hogy Sartiról van lehetőség szervezett út keretén belül eljutni Athénba?:) Üdv: István
Kedves István! Sajnos Sartiból Athénba nem szervezünk kirándulást, mert nagyon messze van és 2 napot venne igénybe. Üdvözlettel Kata smile smile smile
Zsikai Péter Dátum: 2014-02-15 21:51:41
Mit jelent az a piros felirat, hogy egyénileg nem foglalható? Csak az online foglalásra vonatkozik? Utazási irodában lehet? A katalógus szerint egyénileg, lehet utazni, de az online foglalás csak buszos utazást enged beklikkelni. Köszönöm előre is a választ.
király andrea Dátum: 2014-02-15 20:25:26
Sziasztok,kérdésem lenne,ha 5en mennénk felnőttek mien lehetőségünk lenne,meik apartman ajánlott? Repülővel mennénk 09ho elején, ebben is tudtok segíteni, hogy van.e repülőtér Sartin? Köszönöm
Erika Dátum: 2014-02-12 19:03:52
Sziasztok! Nagyon hálás lennék, ha valaki(k) időt szakítana és megtisztelne, azzal, hogy képeket küld az Anna apartmanról, környékéről stb. Megelégszem, ha linket dobtok be! Köszönöm előre is!!!! Üdv! Az elérhetőségem: [email protected]
kelemen lajosné Dátum: 2014-02-11 14:34:43
Kedves Attila....addig is míg Kata nem tud válaszolni...Tavaly voltunk Athos kiránduláson és szerintem nagyon jó volt...A kolostoroknál nem lehet kikötni,csak a part közelében hajózni.A területére nők egyáltalán nem léphetnek be ,férfiak is csak előzetes több hónapos egyeztetés után néhányan...A sok szép kolostor a hajóról is jól látszik.Az első szabad városban kötött ki a hajó ahol szabadprogram volt.Sok az ajándék és kegytárgyakat árusító üzlet itt.A hajó amivel mentünk hatalmas és nagyon érdekes meg szép....Kata megfogja mondani hova üljetek hogy egész úton jól lássatok.A hajón odafelé szórakoztató vicces, visszafelé folklór műsorral szórakoztatott a hajó személyzete.Ha szerencsétek van delfint is láttok.Kata nagyon szívesen mesél az érdeklődő utasoknak extrán is a görög életről szokásokról.....használjátok ki.. smile Mi júniusban voltunk a sportszerkölcsönzők már nyitva voltak. A part nagy része homokos csak kis halak vannak benn,ahol köves ott számíthatsz nagyobb élővilágra.Ajándék van ilyen is meg olyan is,mint szerintem mindenhol...Nem nagy település könnyű bejárni,de ha érdeklődő vagy akkor mindig találsz érdekes dolgot amit még nem láttál...Nekem a régi kis házak nyerték el tetszésemet.