Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy a buszon van-e lehetőség oda ülni ahova szeretne az ember (persze érkezési sorrendben) vagy az utazási iroda készít előre ülésrendet?
Ha nem készít hova érdemes ülni? Van valami extra jó hely ahol jobban elfér az ember? Köszi