Kedves Vivien!
Július 23-án megyünk az Ibéria apartmanba. Szeretném megkérdezni, hogy mit ajánlatos vinni magunkkal ami a hétköznapokon általában kellhet de nincs az apartmanban. Sok a szúnyog ebben az időszakban? A fakultativ kirándulásokra gondolom majd a helyszinen lehet jelentkezni, ugye?
Nagyon szépen köszönöm a segitséged. Üdv, Tündi
Kedves Tünde! Az apartmanok felszereltségét a leírás és gyakori kérdések fül alatt találod. Amit esetleg érdemes magatokkal hozni, az mosogatószer és szivacs, ezek ugyanis nincsenek a szobákban. De egyébként, mint minden más is, a szupermarketekben ezek is beszerezhetőek. A fakultatív kirándulásokra majd a szombat esti tájékoztató után tudtok jelentkezni. Jó készülődést, ha még kérdésetek lenne, szívesen válaszolok! Üdv. Vivien