(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2011-06-30 11:55:05
Krajcsir István írta ekkor: 2011-06-29 08:33:37
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne ki mit tapasztalt kint Zakynthoson a mostani görög helyzetről? Most eléggé nagy ott a fennforgás, mármint Görögországban... Ez egy kicsit most lehet sok embert megijeszt... Engem is de persze nem olyan nagyon.. Üdv: István
Kedves István! Őszintén szólva, szinte semmit! Ami eddig minket érintett, az egy kétórás áramszünet volt a sztrájkok miatt, de ez egyébként is elő szokott fordulni a szigeten. Itt az emberek továbbra is dolgoznak, és az, hogy esetleg a hivatalokban sztrájk van, a turistákat úgysem érinti. Még a repülőgépek is egytől-egyig megérkeztek. Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-06-30 11:27:33
Grand Zakynthos írta ekkor: 2011-06-30 11:26:05
Kedves Tünde! Az apartmanok felszereltségét a leírás és gyakori kérdések fül alatt találod. Amit esetleg érdemes magatokkal hozni, az mosogatószer és szivacs, ezek ugyanis nincsenek a szobákban. De egyébként, mint minden más is, a szupermarketekben ezek is beszerezhetőek. A fakultatív kirándulásokra majd a szombat esti tájékoztató után tudtok jelentkezni. Jó készülődést, ha még kérdésetek lenne, szívesen válaszolok! Üdv. Vivien
Szúnyogok most is vannak, esetleg elektromos szúnyogirtót is hozzatok magatokkal.
Grand Zakynthos Dátum: 2011-06-30 11:26:05
Orgona írta ekkor: 2011-06-22 06:33:33
Kedves Vivien! Július 23-án megyünk az Ibéria apartmanba. Szeretném megkérdezni, hogy mit ajánlatos vinni magunkkal ami a hétköznapokon általában kellhet de nincs az apartmanban. Sok a szúnyog ebben az időszakban? A fakultativ kirándulásokra gondolom majd a helyszinen lehet jelentkezni, ugye? Nagyon szépen köszönöm a segitséged. Üdv, Tündi
Kedves Tünde! Az apartmanok felszereltségét a leírás és gyakori kérdések fül alatt találod. Amit esetleg érdemes magatokkal hozni, az mosogatószer és szivacs, ezek ugyanis nincsenek a szobákban. De egyébként, mint minden más is, a szupermarketekben ezek is beszerezhetőek. A fakultatív kirándulásokra majd a szombat esti tájékoztató után tudtok jelentkezni. Jó készülődést, ha még kérdésetek lenne, szívesen válaszolok! Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-06-30 11:10:20
Kedves Kriszti, Gábor, Csilla és Bernadett! Köszönjük a pozitív visszajelzéseket :) További szép és élményekben gazdag nyarat kívánok Nektek! Üdv. Vivien
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2011-06-29 15:50:56
Sziasztok! Én múlt évben voltam Zakynthoson, és minden nap átmentünk a tengeren keresztül Laganasba, ami nekünk kb. 15 perc volt. Éjszaka sötétben kicsit hosszabb, kb 20-25 perc, mert lassabban mentünk. Durván 40 perc alatt Kalamaki beachre is el lehet jutni a tengeren keresztül. Nem kötözködni szeretnék, minden embernek más a sétatempója, csak a 40 percen akadt meg a szemem.