Üdv Mindenkinek!
Mi pénteken indulunk és szintén azt szeretném megtudni, hogy milyen hosszú volt az utazás?? Illetve, hogy át kellett-e szállni, vagy a Nyíregyháza-Debrecen vonalon közlekedő buszon mehetünk a célállomásig??
Hello Norbi! Budapestről indultunk 7-kor, magyar idő szerint másnap 8.45-re értünk az apartmanhoz, tehát az majdnem 26 óra. Ebből másfél óra a komp, ahol lehetett mocorogni, mászkálni. Nyíregyháza-Debrecen távot természetesen ehhez hozzá kell adni... Hogy át kell-e szállni, az létszámfüggő. Úgy hallottam, a vidéki gyüjtőjáratok Szegedig nem állnak meg pisiszünetre, így korán hajnalban nem ajánlott sok folyadékot, sőt, kávét se nagyon inni, mert az vízhajtó hatású. :/ Egyébként a buszok 4 óránként állnak meg. Aludni a buszon szakaszosan sikerült, van, aki biztos jobban tud, azért ki lehet bírni.