Kedves Fórumozók! Szintén tegnap jöttem haza Zantéről, szintén Ibéria apartan, 12. szoba. (Szia Csilla!) Csatlakozom Csilla gondolataihoz, még néhány infóval szeretném kiegészíteni. A buszvezetők mindent megtettek azért, hogy a határokon gyorsan átjussunk, abszolút elégedettek vagyunk velük. Szállás okés volt, az Ibéria közelebb van a kikötőhöz, onnan kb. 100 méterre van az a szép homokos partszakasz, ahol enyhén mélyül a tenger, gyerekeknek ideális. Jól be kellett úsznom, de mellesleg itt volt alkalmam együtt úszni egy óriási teknőssel! Leírhatatlan! Ebben az egész nagy laganasi öbölben látni teknősöket. Mindenképp érdemes befizetni egy hajós szigettúrára, hiszen a sziget legszebb nevezetességei a tengerről láthatók. Mi magánszervezésben fizettük be, így 20 euróba volt, de így csak angol idegenvezetést kaptunk. Azt figyeltük, hogy 3-4 nagy hajó viszi körbe az embereket, mindegyik ugyanazt kínálja, csobbanást a Navaggionál, és itt-ott a barlangoknál. Gondolom, a Navaggionál való kikötés leginkább időjárásfüggő (SZÉL, hullámzás).
Kedves Bernadett!
A 12-es szoba milyen volt és hova nézett az erkély? A képen azt mutatja, hogy a leghátsó szoba, és az ágyak is külön vannak tolva.
Előre is köszönöm válaszod.