Kedves Fórumozók!A véleményeteket szeretném kérni,h hova érdemesebb menni?Laganas v.Agios Sostis?Szeptember 17.-től mennénk.Akkor már biztos a laganasi part kevésbé zsúfolt,és a városrész is csendesebb!?Melyiknek szebb a strandja?Várom a véleményeteket,és aki mostanában tért haza Zakynthosról szívesen várnám az élménybeszámolót!:)
Előre is köszönöm válaszaitokat!Üdv.Kata
Kedves Katalin! Amennyiben nyugalmasabb éjszakákra vágysz és szeretnél aludni, sőt, sziesztázni, mindenképp Sostist javaslom. Laganas a buliváros, olyan, mint nálunk Siófok központja, este 11-kor indul be az élet és a zaj. A laganasi beach zsúfolt és most eléggé füves volt, de a hét végére már javult az állapota. A sostisi strand most tele van tengeri fűvel, viszont a kikötő és Laganas közti partszakasz szép, és beljebb a mellig, nyakig érő vízben időnként teknőssel is össze lehet "futni". (Az Ibériából közelebb van.) Gerakas, Porto Zoro, Banana Beach tényleg csodaszépek, ide autóval látogattunk el, a környéki falvak csendesek.