Sziasztok!Akkik mostanában jöttek haza Zakynthosról azoktól szeretném megkérbezni hogy körübelül milyen árak vannak?Pl.:Mennyibe kerül egy gyros,1vacsi,ásványvíz,pékárú,1gombóc fagyi,robogó bérlés 1napra?Milyen ételeket érdemes megkostolni?És,hogy a navigon kívül melyik fakultatív programot érdemes beválalni,Kefalonia,Kaiki,szigettúra??Halottam jót és rosszat is a zantewatervillage auqvaparkról esetleg erről vélemény,megéri azt a 17-18€-ot??
Előre is köszönöm!
Üdv.:Orsi
Szia az Árak rendben vannak gyros 1.8e,Ásványvíz .1.5e a 6 os csomog,,,, Pékárú ...van nekik finom hosszúkás kicsi kenyerük 0.80e,,,,, meg hamburger zsemlét vettünk 0.25 ért,,, fagyit nem tudom jégkrémet vettünk a Lidl-be Ionias Rent-nél 36 e volt a 2 személyes robogó 3 napra. suzuki altó 90 euró volt 3 napra.(aki nem tapasztalt robogós az jobban jár az autóval) 1 vacsi álltalában 10 -12 euróból jött ki nekünk../fő szia jó nyaralást!!!