Kedves Ibolya! Elküldtem a közlönyt. Viszont tényleg nem kell félni, amíg él ez a lehetőség, addig már nem lesz szerintem gond a személyis átkelésekkel. Sokaktól hallottam vissza, hogy semmi gubanc sem volt,sőt volt hogy szerbeknél össze sem szedték,csak az útleveleket. Üdvözlettel: Péter
Kedves Péter! A macedon közlöny személyi igazolványra vonatkozó részét próbálom megszerezni, de eddig sikertelenül. Olvastam, hogy te el tudod küldeni. Megköszönöm, ha ezt megteszed.E-mail címem:
[email protected] Előre is köszönöm: Bekéné Ildikó