(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Krajcsir István Dátum: 2011-06-22 11:10:41
Én hamarosan utazok erre a csodálatos szigetre..:) Remélem nem lesz semmi fennakadás és ki tudunk majd kötni a Navaggionál.. Érdekelne milyen lehet a vízről ez a csodás hely..:D
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2011-06-22 08:37:32
Mi 2010. júliusában voltunk a Navaggio-s hajókiránduláson. Semmi fennakadás nem volt, kikötöttünk az öbölben és volt idő fényképezgetni, fürdeni és napozni is. Szuper volt!
Orgona Dátum: 2011-06-22 06:33:33
Kedves Vivien! Július 23-án megyünk az Ibéria apartmanba. Szeretném megkérdezni, hogy mit ajánlatos vinni magunkkal ami a hétköznapokon általában kellhet de nincs az apartmanban. Sok a szúnyog ebben az időszakban? A fakultativ kirándulásokra gondolom majd a helyszinen lehet jelentkezni, ugye? Nagyon szépen köszönöm a segitséged. Üdv, Tündi
Kővári Gábor Dátum: 2011-06-21 19:00:42
Sziasztok! Mi is vasárnap jöttünk haza a nyaralásból! Voltunk a hajó kiránduláson is! Egy picit sajnáltuk, hogy a Navaggio öbölnél nem álltunk meg, de megértettük az okát! Az ottaniak biztosan tudják, hogyy mikor lehet megállni és mikor nem! Voltunk sok szép helyen, ez kárpótolt bennünket! A Vivien nagyon kedves és segítőkész volt! Ezúton is köszönjük neki a rengeteg segítséget! A szállás megfelelő volt! A Georginában voltunk! Az alsó szintekkel sok embernek problémája volt! Nem is értem, hogy miért!? Jó hűvös és tágas volt! Georgina asszony kedves volt és nagyon finom sütiket készített! Ma ettük meg az óriási csokis croasant! Mi teljes mértékeben meg voltunk elégedve mindennel! A szigetre még vissza térünk! Üdvözlettel: Kriszti, Gábor
Grand Eleni teszt Dátum: 2011-06-21 16:13:52
Tisztelt Papp Tivadar Úr! Kérem, szíveskedjen tartózkodni az ilyen típusú, rágalmazó hozzászólások közzétételétől a fórumunkon, főleg hogy megállapítása alaptalan. Mind ez, mind pedig az üdülőhelyen az idegenvezetői tábla alkoholos filctollal történő összefirkálása enyhén szólva inkorrekt dolog! A teljesség kedvéért itt szeretném megjegyezni, hogy a hajóstársaság döntése a kikötés és nincs hozzá köze sem partnerirodánknak, a Mayia Travelnek, sem pedig a Grand Toursnak. A hajós társaságnak pedig nem származik semmilyen előnye a nem kikötésből (költség u.annyi). A kikötés tiltását nem napokra előre adják meg, hanem kirándulás közben is változhat az idő miatt. Ezúton kérem a többi fórumozónkat, hogy amennyiben már voltak ezen a kiránduláson és kikötöttek az öbölben írják meg nekünk ellenpéldaként.