Én is sokat gondolkoztam ezen az útlevél kérdésen,de arra jutottam,hogy azért csak nem a szomszédba utazom,illetve mi van ha pont az utazás napján hoznak egy olyan döntést,hogy akkor mától nem fogadjuk el a személyi igazolványt! Meg hát ugye a szerbek nem arról híresek,hogy hu de rugalmasak lennének! Nem hiányzik,hogy leszállítsanak,vagy miattam ne engedjék tovább a buszt, vagy órákig "vámoljanak!" Szóval a nyugodtabb utazás érdekében rászánom azt az összeget és csináltatok útlevelet!
Most jöttünk haza Kefaloniáról, személyivel utaztunk. (A buszon 8 embernek.) Kimondottan örültek visszafelé ennek a szerb határőrök, sőt örültek volna, ha mindenkinek ez van. A személyit csak megnézték, az útleveleket viszont begyűjtötték. A többi átkelő helyen semmi megkülönböztetés nem volt.