(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-20 12:05:03
Balogh Ildikó írta ekkor: 2011-06-19 15:30:40
Szia Péter! Köszönöm,megkaptam!:)
Szívesen
Kaló Krisztina Dátum: 2011-06-19 22:09:21
Rácz Árpád írta ekkor: 2011-06-19 14:46:47
Kedves Kriszta! Nagyon köszönöm a gyors választ! Ha nem terhellek nagyon csak még egy kérdés: Konkrétan az emeleti részről lenne szó. Biztos, hogy azok is el vannak választva egymástól? Az alsó szint teljesen elszeparált, az látszik, de az emelet... Még egyszer köszönöm! Szia! Timi
Igen, tuti 100%, ha tavaly óta nem bontották le. Nyugodtan írj, ha segíthetek.
Miszkuly Adél Dátum: 2011-06-19 20:53:20
Kedves Fórumozók! Mi tavaly Kefalónián nyaraltunk és szem. igazolvánnyal utaztunk. Sőt, nem csak mi, több utas is. Sehol nem okozott ez fennakadást. Júl.15-én indulunk Zakyntosra és ismét szem.igazolvánnyal megyünk. Üdv. Adél
Urbán Máté Dátum: 2011-06-19 17:59:36
Tisztelt fórumozók! A Georgina, Ibéria, Anna és Villa Maria apartmanok közül mindegyik hasonló színvonalú? Melyik az amelyik esetleg csendesebb helyen van, vagy bátran ajánlható? Sajnos mivel nem voltam még ott, nincs helyismeretem.
Balogh Ildikó Dátum: 2011-06-19 15:30:40
írta ekkor: 2011-06-18 13:15:29
Kedves Ildikó! Elküldtem az e-mailt. Remélem minden rendben lesz.
Szia Péter! Köszönöm,megkaptam!:)