Kedves Kriszta!
Nagyon köszönöm a gyors választ!
Ha nem terhellek nagyon csak még egy kérdés:
Konkrétan az emeleti részről lenne szó.
Biztos, hogy azok is el vannak választva egymástól?
Az alsó szint teljesen elszeparált, az látszik, de az emelet...
Még egyszer köszönöm!
Szia!
Timi
Igen, tuti 100%, ha tavaly óta nem bontották le. Nyugodtan írj, ha segíthetek.