Kedves Fórumozók!
Szeptember 3-10 között nyaralunk Zakynthoson, szállásunk a Georgina apartmanban lesz.
Érdeklődnék útlevél felől? Azt hallottam, hogy átengednek személyigazolvánnyal is menet közebe. Azoktól szeretnék infót kérni, akik már haza jöttek, hogy mik a tapasztalataik arról, ha nem volt valakinek útlevele, csak személyije.
Vivien, van lehetőség biciklit bérelni? Ha igen, kb,. mennyibe kerülhet?
Első körben, ennyi, aztán úgy is még lesz kérdésem :)
További szép napot, és kellemes nyaralást Mindenkinek!
Elég az új személyigazolvány is, DE a hivatalos okmány továbbra is az útlevél, másik fórumon olvastam Makedónia határátlépés 4utasnak nem volt útlevele csak személyi 5órát álltak a Makedón határon, mert kifogtak olyan vámost aki ezt komolyan vette, vagy csak baksist akart, gondolhatod ez a négy ember utána milyen népszerű volt a buszon.