Ja,és 1 adag kaja bőven elég 2 embernek,akkora adagokat adnak. A görög salátát 4-en ettük meg,olyan sok volt. De mindenből hatalmas adagok vannak. Bármit tudsz kérni,nincs olyan,amit ne tudnának megcsinálni. Ez más étteremről nem igazán mondható el és az sem,hogy kombinálhatom a menüt,ahogy én akarom. Aki oda egyszer elmegy,mindig oda fog menni,mint ahogyan mi is ott vacsiztunk minden este.