Egy tipp: Robogót bérelni a Laganasi főutcán érdemes, lehetőleg Keeway robogót, 7-8 euró/nap. A quad lassú és szerencsétlen. Egy robogó 2 embert is elvisz gond nélkül. Benzint leginkább a sík részeken kapni, a hegyekben nincs sok kút. Érdemes egy üres flakonnal vinni. Adnak a robogóhoz egy térképet is, az alapján el lehet motorozgatni. Ez egy sziget, tehát eltévedni nem lehet. Egy teli tank (5 liter) nagyon sokáig elég! Látni és érezni valamit a szigetből csak így lehet. Autóval más a helyzet, az drágább bérelni, minél több nap, annál olcsóbb. Többet fogyaszt és vannak szűk utcák, ahol nehéz lehet szlalomozni. Bárhol vagy, angolul mindenki ért, de mutogatást is értik. (tipp+ : a robogó tankjának alján van a benzincső, egy csavaros résszel kapcsolódik a tankhoz. érdemes üresebb állapotban kicsavarni, és leereszteni a dzsuvát, mert út közben eltömődik, de utána gyors mint a villám!!! )