(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-05-05 20:44:08
A 405-406 szobát foglaltuk le júniusban 2 hétre. Most már ugyan mindegy de tud valaki az apartmanokról mondani valamit? Pl. erkély a medencére néz vagy az ellenkező oldalra. Azt látom, hogy széf nincsen de légkondi ?Köszönettel mindenkinek.
Szofi Dátum: 2011-05-05 20:42:07
Hello! Azt megkérdezhetem, hogy honnan fogom megtudni, hogy pontosan hány órára kell a buszhoz menni?:) Meg, hogy pontosan hova.
Szilagyi Szabolcs Dátum: 2011-05-05 20:10:26
Hello mindenkinek! En es a baratnom julius16.-an megyunk az Anna apartmanba.Van valakinek infoja az apartmanrol, meg esetleg autoberlesrol? SAAB-I
Dátum: 2011-05-05 16:16:31
Köszönöm Vivien, várom az időjárásjelentésed!
kaliber Dátum: 2011-05-05 13:50:01
írta ekkor: 2011-05-05 07:47:14
Szia Vivien! Én arról szeretnék érdeklődni,hogy tudom van lehetőség a szigeten a búvárkodásra,és hogy ahoz mennyire kell tudni az angol nyelvet vagy esetleg a görögöt hogy merülhessünk? Mert gondolom tartanak egy gyorstalpaló tanfolyamot,valamint hogy alakulnak az áraik? Köszönöm remélem a nyár folyamán találkozunk szia.
Amíg Vivien válaszol addig: Angolul nem árt legalább alapfokon tudni, én mikor tavaly előtt (teljesen kezdőként)merültem Korfun konyhanyelven beszéltem angolul, de azért a lényeges dolgokat így is megértettem, az elméleti képzésen a gyakorlat meg adta magát, 1óra elméleti és gyakorlati képzés és papír aláírása (melyben a kockázatokat vállalod) után max:10m mélyre vittek le, 40euróba került, de nagyon nagy élmény volt így is, ha teheted ne hagyd ki! Itt a Zakynthosi diving center oldala: http://www.diversparadise.gr/