(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-05-05 07:47:14
Szia Vivien! Én arról szeretnék érdeklődni,hogy tudom van lehetőség a szigeten a búvárkodásra,és hogy ahoz mennyire kell tudni az angol nyelvet vagy esetleg a görögöt hogy merülhessünk? Mert gondolom tartanak egy gyorstalpaló tanfolyamot,valamint hogy alakulnak az áraik? Köszönöm remélem a nyár folyamán találkozunk szia.
Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-04 17:47:37
írta ekkor: 2011-05-04 15:07:27
Szia Vivien! Mi a férjemmel az első turnusban 14.-én érkezünk. Szeretném megkérdezni, hogy milyen idő van illetve várhatóan milyen lesz a jövő héten. Köszönöm Györgyi
Szia Györgyi! Még én is itthon vagyok, de amint megérkezem a szigetre, tájékoztatni foglak titeket az időjárásról. A következő linken szoktam az időjárás előrejelzést figyelni: www.meteo.gr Remélem, már az első héten is szép időnk lesz! Hamarosan találkozunk, üdv. Vivien
Dátum: 2011-05-04 16:40:01
A Google Earth az Ibéria apartman megtaláltam de a Georgina nem megy.Valaki esetleg ügyesebb volt? Kíváncsi lennék az elhelyezkedésére.Üdv.
Dátum: 2011-05-04 15:07:27
Szia Vivien! Mi a férjemmel az első turnusban 14.-én érkezünk. Szeretném megkérdezni, hogy milyen idő van illetve várhatóan milyen lesz a jövő héten. Köszönöm Györgyi
Besze Tibor Dátum: 2011-05-02 22:39:46
Szia Vivien, köszönjük a segítséged.