Szia Vivien!
Mi a férjemmel az első turnusban 14.-én érkezünk. Szeretném megkérdezni, hogy milyen idő van illetve várhatóan milyen lesz a jövő héten.
Köszönöm Györgyi
Szia Györgyi! Még én is itthon vagyok, de amint megérkezem a szigetre, tájékoztatni foglak titeket az időjárásról. A következő linken szoktam az időjárás előrejelzést figyelni: www.meteo.gr Remélem, már az első héten is szép időnk lesz! Hamarosan találkozunk, üdv. Vivien