Szia Vivien! Köszönjük válaszaidat. Az autókölcsönzéssel kapcsolatban, egy " kis kategóriás " klímás autóra gondolnánk, 3-4 napra. A nyaralásunk dátuma szeptember 3-10-ig. Felmerült még egy kérdés, az útlevél fontosságával kapcsolatban. Azt olvastuk, hogy Görögországban nem fontos, viszont az odavezető úton elengedhetetlen (pl.:Szerbia) Kérlek jelezzetek vissza, mert ha valóban szükséges, megcsináltatjuk. Köszönettel. Tibi, Andi
Kedves Andi és Tibi! Autóbérlésről csak szezonkezdés után tudok bármit is mondani. Az útlevéllel kapcsolatban: Tavaly június óta már Szerbiába is be lehet utazni érvényes új típusú személyi igazolvánnyal. Több vendégünk is utazott így, eddig semmilyen fennakadást nem okozott. De a hivatalos úti okmány továbbra is az útlevél! A szerbek visszavonásig engedélyezték ezt az utazási formát, egyelőre még érvényben van. Tehát el lehet utazni útlevél nélkül is, de ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, én nem utaznék nélküle. Üdv. Vivien