(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-02 16:34:28
írta ekkor: 2011-05-02 09:18:34
Az idegenvezető a turistákat kíséri egy barlangban. Az egyik mélyedésben néhány csontvázat mutat nekik. - Hogy kerültek ezek ide? - kérdezi az egyik turista. - Spórolni akartak az idegenvezetőn... Szép napot mindenkinek!
smile
Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-02 16:30:51
Besze Tibor írta ekkor: 2011-04-29 19:48:01
Szia Vivien! Köszönjük válaszaidat. Az autókölcsönzéssel kapcsolatban, egy " kis kategóriás " klímás autóra gondolnánk, 3-4 napra. A nyaralásunk dátuma szeptember 3-10-ig. Felmerült még egy kérdés, az útlevél fontosságával kapcsolatban. Azt olvastuk, hogy Görögországban nem fontos, viszont az odavezető úton elengedhetetlen (pl.:Szerbia) Kérlek jelezzetek vissza, mert ha valóban szükséges, megcsináltatjuk. Köszönettel. Tibi, Andi
Kedves Andi és Tibi! Autóbérlésről csak szezonkezdés után tudok bármit is mondani. Az útlevéllel kapcsolatban: Tavaly június óta már Szerbiába is be lehet utazni érvényes új típusú személyi igazolvánnyal. Több vendégünk is utazott így, eddig semmilyen fennakadást nem okozott. De a hivatalos úti okmány továbbra is az útlevél! A szerbek visszavonásig engedélyezték ezt az utazási formát, egyelőre még érvényben van. Tehát el lehet utazni útlevél nélkül is, de ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, én nem utaznék nélküle. Üdv. Vivien
Szofi Dátum: 2011-05-02 14:41:56
Uh ezzel most megnyugtattál, mert kicsit megijedtem, hogy meg se érkezik addig...akkor tehát bátran mehet személyivel, akinek nincs útlevele?
Erika Dátum: 2011-05-02 11:20:58
Már a tavalyi évben is elfogadták a személy igazolványt! A buszon utazó 80 személy közül 3 embernek volt személyije, nem volt belőle gond!
Balogh Ildikó Dátum: 2011-05-02 09:26:00
Sziasztok!Mi júl.15-én megyünk a Georginába,és érdekelne,hogy kell-e útlevél?Mindenki mást mond...:)