(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-05-02 09:18:34
Az idegenvezető a turistákat kíséri egy barlangban. Az egyik mélyedésben néhány csontvázat mutat nekik. - Hogy kerültek ezek ide? - kérdezi az egyik turista. - Spórolni akartak az idegenvezetőn... Szép napot mindenkinek!
kaliber Dátum: 2011-05-01 20:19:39
Egy pár éve már nem kell útlevél, de én ennek ellenére csináltatok útlevelet mert a macedón határőrök még mindig -igaz rendszertelenűl- zsebre dolgoznak és elég kellemetlen egy határőrrel -főleg ha a nyelvet sem beszéli az ember- vitatkozni.
kaliber Dátum: 2011-05-01 20:14:30
Szofi írta ekkor: 2011-05-01 12:25:16
Az lenne a kérdésem, hogy bármilyen utasbiztosítást köthetek? Nem muszáj drágának lennie, ugye? Tehát a legminimálisabb is megfelel?
Természetesen az olcsóbb utasbiztosítás is megfelel, de valószinüleg kevesebb szolgáltatást is nyújt, valamelyik alkusz oldalon pl:biztositas.hu utána tudsz nézni, hogy ár-érték arányban melyik a jobb.
Szofi Dátum: 2011-05-01 16:57:00
Ja meg még egy kérdésem, hogy továbbra sem kell útlevél,ugye? 20-án fogunk indulni.
Szofi Dátum: 2011-05-01 12:25:16
Az lenne a kérdésem, hogy bármilyen utasbiztosítást köthetek? Nem muszáj drágának lennie, ugye? Tehát a legminimálisabb is megfelel?