Kedves Andi és Tibi!
Autóbérlésről majd csak később tudlak titeket informálni. Az árak egyébként is attól függnek, hogy milyen autót, hány napra és éppen mikor szeretnétek bérelni. Kapcsolatban állunk két autókölcsönzővel is, akik megbízhatóak, és utasainknak plusz kedvezményeket is adnak. Szívesen segítek majd Nektek, hogy a legjobb áron juthassatok autóhoz.
A csomagokkal kapcsolatos kérdésre a katalógusunkból válaszolok:
„Autóbuszaink csomag terében csak korlátozott hely áll rendelkezésre, így személyenként egy bőrönd (kb. 20 kg) és egy kézitáska elhelyezése engedélyezett. Az ezen felül hozott csomagok elhelyezésére csak a bepakolás után van lehetőség, ha azok számára még marad hely. Javasoljuk, hogy az utas térbe csak a legszükségesebb dolgokat vigyék fel, mert akadályozza Önöket a kényelmes utazásban.” Ezen kívül hozható még egy hűtőtáska, amit az autóbuszvezetők egy külön csomagtérben helyeznek el. Jó készülődést szeptemberig, ha van még kérdésetek, szívesen válaszolok. Vivien
Szia Vivien! Köszönjük válaszaidat. Az autókölcsönzéssel kapcsolatban, egy " kis kategóriás " klímás autóra gondolnánk, 3-4 napra. A nyaralásunk dátuma szeptember 3-10-ig. Felmerült még egy kérdés, az útlevél fontosságával kapcsolatban. Azt olvastuk, hogy Görögországban nem fontos, viszont az odavezető úton elengedhetetlen (pl.:Szerbia) Kérlek jelezzetek vissza, mert ha valóban szükséges, megcsináltatjuk. Köszönettel. Tibi, Andi