(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-03-03 12:30:57
Szofi írta ekkor: 2011-03-02 23:51:30
Most akartam lefoglalni az utat csak az a baj vele, hogy a páromnak nincs útlevele. Úgy tudom személyivel is ki lehet már menni?! Tavaly legalábbis volt olyan, aki csak azt hozott az útra és simán ment minden. Akkor a személyi igazolvány számát írjam oda? Az enyém meg otthon van sajnos és így nem tudom hétvégéig megnézni mi a száma. De félek, hogy lefoglalják a helyet. Előre is köszi a segítséget!:)
Szia Szofi! Egyszerűen be kell írni azt, hogy"később", vagy a személyi igazolvány számot.Így ki lehet tölteni a jelentkezést.Jó munkát!
Grand Éva Dátum: 2011-03-03 12:30:44
Szofi írta ekkor: 2011-03-02 23:51:30
Most akartam lefoglalni az utat csak az a baj vele, hogy a páromnak nincs útlevele. Úgy tudom személyivel is ki lehet már menni?! Tavaly legalábbis volt olyan, aki csak azt hozott az útra és simán ment minden. Akkor a személyi igazolvány számát írjam oda? Az enyém meg otthon van sajnos és így nem tudom hétvégéig megnézni mi a száma. De félek, hogy lefoglalják a helyet. Előre is köszi a segítséget!:)
Szia Szofi! Egyszerűen be kell írni azt, hogy"később", vagy a személyi igazolvány számot.Így ki lehet tölteni a jelentkezést.Jó munkát!
Szofi Dátum: 2011-03-02 23:51:30
Most akartam lefoglalni az utat csak az a baj vele, hogy a páromnak nincs útlevele. Úgy tudom személyivel is ki lehet már menni?! Tavaly legalábbis volt olyan, aki csak azt hozott az útra és simán ment minden. Akkor a személyi igazolvány számát írjam oda? Az enyém meg otthon van sajnos és így nem tudom hétvégéig megnézni mi a száma. De félek, hogy lefoglalják a helyet. Előre is köszi a segítséget!:)
Grand Éva Dátum: 2011-03-02 11:25:36
Nagy írta ekkor: 2011-03-01 13:09:00
A 14950 személyenként annyi, vagy apartmanonként?
Két fő részére összesen ennyi.
Grand Zakynthos Dátum: 2011-03-02 08:47:36
Varga Gábor írta ekkor: 2011-02-28 18:37:11
Májusban irány Agios Sostis! Van valakinek infója quad bérlésről ?
Kedves Gábor! Májusban előszezon révén még elég jó áron hozzá lehet jutni quadhoz és más járművekhez, ha jól emlékszem a tavalyi árakra előszezonban 25-28 Euro volt biztosítással egy napra. Természetesen több napra további kedvezményeket adnak a kölcsönzők. Pontosabb információt szezonkezdet után tudunk majd adni. Vivien