Most akartam lefoglalni az utat csak az a baj vele, hogy a páromnak nincs útlevele. Úgy tudom személyivel is ki lehet már menni?! Tavaly legalábbis volt olyan, aki csak azt hozott az útra és simán ment minden. Akkor a személyi igazolvány számát írjam oda? Az enyém meg otthon van sajnos és így nem tudom hétvégéig megnézni mi a száma. De félek, hogy lefoglalják a helyet. Előre is köszi a segítséget!:)
Szia Szofi! Egyszerűen be kell írni azt, hogy"később", vagy a személyi igazolvány számot.Így ki lehet tölteni a jelentkezést.Jó munkát!