Sziasztok!
Én a 2. turnust és a Georgina apartmant néztem ki magunknak. A barátommal ketten mennénk, buszos úttal. Március 10. körül fizetem be és foglalom le az utat. Remélem lesz még hely. Diákok vagyunk és egyikünknek sincs még jogsija sajnos. Ezért azt szeretném kérdezni, hogy magunktól, helyi járattal el tudunk jutni ide-oda a szigeten belül? Nem akarunk egy helybe lenni végig. Május végén szerintetek mennyire sok az angol tini?:) Laganasban elnéznénk koktélozni majd egyet, de nem mondom, hogy kifejezetten imádom az angol tiniket:D Voltam már jópárszor Görögországban, de Zakynthoson sajnos még eddig nem. Már nagyon várom:)
Szia Szofi!
Igaz,hogy 2010-es adatok,de az alábbi link legalján találsz buszmenetrendet a szigeten
http://www.zanteisland.com/html/english/orari.htm
Remélem tudtam segíteni :) Gyertek a 3.turnusban,mi akkor megyünk 12-en diákok :)
Ancsa