(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Varga Gábor Dátum: 2011-02-28 18:37:11
Májusban irány Agios Sostis! Van valakinek infója quad bérlésről ?
Nagy Dátum: 2011-02-28 17:58:41
Érdeklődnék hogy esetleg két személyre lehet-e foglalni a georgina apartmanban június 4-től?
Szofi Dátum: 2011-02-28 17:56:13
Perge Anita írta ekkor: 2011-02-28 17:09:25
Szia Szofi! Igaz,hogy 2010-es adatok,de az alábbi link legalján találsz buszmenetrendet a szigeten http://www.zanteisland.com/html/english/orari.htm Remélem tudtam segíteni :) Gyertek a 3.turnusban,mi akkor megyünk 12-en diákok :) Ancsa
Nagyon köszi, segítettél:) Hát már a 2. turnushoz igazítottuk az életünket, de úgyis csak kövi héten foglalom, tehát addig még változhat. Busszal jöttök ti is? Hova valósi vagy?
Perge Anita Dátum: 2011-02-28 17:09:25
Szofi írta ekkor: 2011-02-27 23:21:15
Sziasztok! Én a 2. turnust és a Georgina apartmant néztem ki magunknak. A barátommal ketten mennénk, buszos úttal. Március 10. körül fizetem be és foglalom le az utat. Remélem lesz még hely. Diákok vagyunk és egyikünknek sincs még jogsija sajnos. Ezért azt szeretném kérdezni, hogy magunktól, helyi járattal el tudunk jutni ide-oda a szigeten belül? Nem akarunk egy helybe lenni végig. Május végén szerintetek mennyire sok az angol tini?:) Laganasban elnéznénk koktélozni majd egyet, de nem mondom, hogy kifejezetten imádom az angol tiniket:D Voltam már jópárszor Görögországban, de Zakynthoson sajnos még eddig nem. Már nagyon várom:)
Szia Szofi! Igaz,hogy 2010-es adatok,de az alábbi link legalján találsz buszmenetrendet a szigeten http://www.zanteisland.com/html/english/orari.htm Remélem tudtam segíteni :) Gyertek a 3.turnusban,mi akkor megyünk 12-en diákok :) Ancsa
Nagy Dátum: 2011-02-28 15:38:21
Sziasztok! Most látom hogy egyik apartmanba sincs hely jun. 4-től. smile