(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2011-03-02 08:34:24
Szofi írta ekkor: 2011-02-27 23:21:15
Sziasztok! Én a 2. turnust és a Georgina apartmant néztem ki magunknak. A barátommal ketten mennénk, buszos úttal. Március 10. körül fizetem be és foglalom le az utat. Remélem lesz még hely. Diákok vagyunk és egyikünknek sincs még jogsija sajnos. Ezért azt szeretném kérdezni, hogy magunktól, helyi járattal el tudunk jutni ide-oda a szigeten belül? Nem akarunk egy helybe lenni végig. Május végén szerintetek mennyire sok az angol tini?:) Laganasban elnéznénk koktélozni majd egyet, de nem mondom, hogy kifejezetten imádom az angol tiniket:D Voltam már jópárszor Görögországban, de Zakynthoson sajnos még eddig nem. Már nagyon várom:)
Kedves Szofi! A szigetet legegyszerűbben a fakultatív programok keretein belül lehet felfedezni, ezeken az idegenvezetőtől nagyon sok érdekes információt is kaphattok. Busz Agios Sostisból tavaly óta sajnos nem jár, Laganasból lehet bejutni Zakynthos városba és esetleg onnan lehet tovább buszozni. A belinkelt menetrendet ne vegyétek készpénznek, ugyanis kb. hetente változtatják és májusban közel sem jár ennyi busz. Gyalog is el lehet jutni néhány szép helyre, partszakaszra, ha szerettek gyalogolni, pl. Laganasba, vagy a laganasi strandra, Cameo-ra az úgynevezett diszkószigetre, illetve sokan egészen a Kalamaki strandig is elsétálnak. Angol tiniket az előző szezonban már májusban is lehetett látni, de ez még nekik is bőven előszezon, szóval közel sincsenek annyian, mint főszezonban. Egyébként pedig rengetek, bár, diszkó van Laganasban, és nem mindenhova járnak az angol tinik sem. Jó készülődést kívánok, üdv. Vivien.
Nagy Dátum: 2011-03-01 13:09:00
Grand Éva írta ekkor: 2011-03-01 12:51:09
Sajnos jun.4-től már csak 2 légterű nagy apartmanok vannak szabadon, azok csak 4 fős áron foglalahatók.Ez árban úgy nézne ki, hogy busszal együtt 38900Ft/fő a részvételi díj+14950 Ft a felár a 2 légtér miatt.
A 14950 személyenként annyi, vagy apartmanonként?
Grand Éva Dátum: 2011-03-01 12:51:09
Nagy írta ekkor: 2011-02-28 17:58:41
Érdeklődnék hogy esetleg két személyre lehet-e foglalni a georgina apartmanban június 4-től?
Sajnos jun.4-től már csak 2 légterű nagy apartmanok vannak szabadon, azok csak 4 fős áron foglalahatók.Ez árban úgy nézne ki, hogy busszal együtt 38900Ft/fő a részvételi díj+14950 Ft a felár a 2 légtér miatt.
Perge Anita Dátum: 2011-03-01 09:46:26
Szofi írta ekkor: 2011-02-28 17:56:13
Nagyon köszi, segítettél:) Hát már a 2. turnushoz igazítottuk az életünket, de úgyis csak kövi héten foglalom, tehát addig még változhat. Busszal jöttök ti is? Hova valósi vagy?
Busszal igen, Miskolcon szállunk fel majd hajnalok hajnalán :)
Takács Ildikó Dátum: 2011-02-28 19:32:06
Kaló Krisztina írta ekkor: 2011-02-27 08:50:38
Szia Ildi! Az Ibériában alap felszerltségben voltak konyhai eszközök: Lábas, fazék, nagy- és mély tányér, poharak, csészék, tésztaszűrő, sajtreszelő. Mikró tavaly még nem volt, lehet idén beruháztak. A hűtő nagy méretű, nagy külön fagyasztó részzel. Két lapos villany rezsó volt, de sütő nélkül. Jó nyaralás!
köszönöm a válaszodat!remélem a mikrót pótolják az idén:D