Sziasztok! Mi szeptember 3.-ától megyünk az Ibériába.mi önellátással megyünk és az lenne a kérdésem, hogy mennyire felszerelt a konyhája?Edények milyenek? És a mikrón kívül van valami főzési lehetőség pl. villanyrezsó?jó lenne valami konkrétat megtudni, mert akkor úgy készülnénk!Előre is köszönöm a választ!
Szia Ildi! Az Ibériában alap felszerltségben voltak konyhai eszközök: Lábas, fazék, nagy- és mély tányér, poharak, csészék, tésztaszűrő, sajtreszelő. Mikró tavaly még nem volt, lehet idén beruháztak. A hűtő nagy méretű, nagy külön fagyasztó részzel. Két lapos villany rezsó volt, de sütő nélkül. Jó nyaralás!