(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kovács Cintia Dátum: 2011-02-20 18:25:03
Kedves Zsuzsanna! Köszönöm a választ! Nem mondom, hogy boldoggá tett..elég csalódott vagyok ezek hallatán mikor a katalógusba külön ki is emelik a mikrót meg azért az ember egy apartmantól elvárna pár edényt, poharat stb. De azért jó tudni, legalább felkészülök!
Dávid Zsuzsanna Dátum: 2011-02-20 18:05:36
Kovács Cintia írta ekkor: 2011-02-20 17:18:28
Sziasztok! Mi június 18.-ától megyünk a Georginába. Nagyon sokan írtok az étterméről, de mi önellátással megyünk és azért nem szeretnénk minden nap étteremben vacsorázni. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire felszerelt a konyhája? Erről sehol nem találok semmit, a leírásban is csak mikrót említenek. Hűtő van? Mekkora? Edények milyenek? És a mikrón kívül van valami főzési lehetőség? Nem gondolok nagy dologra csak egy villanyrezsóra vagy valami hasoló amin egyszerű ételeket el lehet készíteni... Előre is köszönöm a választ!
Kedves Cintia, mi tavaly voltunk a Georginában, hát mikrónak hírét-hamvát sem l8ttuk, volt egy kettes rezsó ésnagyon kevés, talán 2 darab lábas, de igencsak lestrapált. Ez a helyzet a tányérokkal, poharakkaé, evöeszközzel is. Nekűnk pl. nem volt 2 egyforma poharunk. Mellesleg jegyzem meg, hogy májusban voltunk, tehát nem a kedves vendégek amortizálták le a konyhát
Kovács Cintia Dátum: 2011-02-20 17:18:28
Sziasztok! Mi június 18.-ától megyünk a Georginába. Nagyon sokan írtok az étterméről, de mi önellátással megyünk és azért nem szeretnénk minden nap étteremben vacsorázni. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire felszerelt a konyhája? Erről sehol nem találok semmit, a leírásban is csak mikrót említenek. Hűtő van? Mekkora? Edények milyenek? És a mikrón kívül van valami főzési lehetőség? Nem gondolok nagy dologra csak egy villanyrezsóra vagy valami hasoló amin egyszerű ételeket el lehet készíteni... Előre is köszönöm a választ!
Buza Sandor Dátum: 2011-02-19 20:35:07
Sziasztok! 2011.09.24-10.09. között, egyénileg utazunk Zakynthos-ra. 9 fős buszunkban van még 3 szabad hely. "Gyakorlott" Görög utazók vagyunk.
Grand Éva Dátum: 2011-02-18 11:18:32
Varga Gábor írta ekkor: 2011-02-18 09:32:59
Sziasztok! Elárúlja valaki, hogy Zakynthoson a csapvíz iható és tea, kávé főzhető-e belőle? Tavaly Tolón csak ásványvízből lehetett mindezt elkövetni. Előre is köszi a választ!
Szia Gábor!A "tolói jelenség" egész Görögországra igaz. Sehol sem ajánlják a csapvíz fogyasztását.Főzéshez azonban nyugodtan felhasználható, legfeljebb egy kis kellemetlen utóíze van, de nem okoz egészségügyi problémát.