Sziasztok!
Mi június 18.-ától megyünk a Georginába. Nagyon sokan írtok az étterméről, de mi önellátással megyünk és azért nem szeretnénk minden nap étteremben vacsorázni.
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire felszerelt a konyhája? Erről sehol nem találok semmit, a leírásban is csak mikrót említenek. Hűtő van? Mekkora? Edények milyenek? És a mikrón kívül van valami főzési lehetőség? Nem gondolok nagy dologra csak egy villanyrezsóra vagy valami hasoló amin egyszerű ételeket el lehet készíteni...
Előre is köszönöm a választ!
Kedves Cintia,
mi tavaly voltunk a Georginában, hát mikrónak hírét-hamvát sem l8ttuk, volt egy kettes rezsó ésnagyon kevés, talán 2 darab lábas, de igencsak lestrapált. Ez a helyzet a tányérokkal, poharakkaé, evöeszközzel is. Nekűnk pl. nem volt 2 egyforma poharunk. Mellesleg jegyzem meg, hogy májusban voltunk, tehát nem a kedves vendégek amortizálták le a konyhát