(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Varga Gábor Dátum: 2011-02-18 09:32:59
Sziasztok! Elárúlja valaki, hogy Zakynthoson a csapvíz iható és tea, kávé főzhető-e belőle? Tavaly Tolón csak ásványvízből lehetett mindezt elkövetni. Előre is köszi a választ!
Grand Zakynthos Dátum: 2011-02-15 08:15:09
írta ekkor: 2011-02-14 16:56:22
Üdv Ha csak szállást foglalok(Villa Maria)és az utazást egyénileg repüövel oldom meg akkor hogy zajlik a szállás efloglalása?esetleg transzfert tudnak biztosítani a repülötér és a szállás között,és árban mennyi lenne?ha nem akkor ott ez pl. taxival mennyibe kerülne? köszönöm
Kedves Patrik! A szállásokat elvileg délután 14 és 16 óra között lehet elfoglalni, természetesen, ha a takarítással korábban elkészültek, odaadjuk a szobakulcsokat. Érkezéskor a telepített idegenvezetőt kell megkeresni, aki odaadja a kulcsokat és tájékoztat a fontosabb tudnivalókról. AZ idegenvezetőt a Georgina apartmanban vagy telefonon lehet elérni, a telefonszám rajta lesz a részvételi jegyen. Transzfertl nem tudunk biztosítani, a taxi a repülőtérről tavaly kb. 15-18 Euroba került. Üdv. Vivien
Ági Dátum: 2011-02-14 20:42:36
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-02-08 18:40:54
Kedves Ági! Az előbb Vivien által említett Ole Ole éttermet ajánlom figyelmedbe.Emlékezetes kiszolgálásban volt részünk! NAgy élmény volt! Egyébként Zante gyönyörű! Jó utat! GYöngyi
Köszönöm Gyöngyi! Az Ole Ole-t feltétlenül kipróbáljuk. Hangulatos kis helynek látszik. Remélem a kaja is jó, nem csak a kiszolgálás:-) Üdv.: Ági
Dátum: 2011-02-14 16:56:22
Üdv Ha csak szállást foglalok(Villa Maria)és az utazást egyénileg repüövel oldom meg akkor hogy zajlik a szállás efloglalása?esetleg transzfert tudnak biztosítani a repülötér és a szállás között,és árban mennyi lenne?ha nem akkor ott ez pl. taxival mennyibe kerülne? köszönöm
Grand Éva Dátum: 2011-02-14 16:20:10
Galovics Tibor írta ekkor: 2011-02-11 17:57:50
Sziasztok! Mi Augusztus első hetében szeretnénk menni Zakynthosra ( ha van még hely )! Egy elég fiatal, huszonéves társaság vagyunk. Azt szeretném kérdezni, hogy az apartman környékén vannak szórakozóhelyek? Az élelmiszer árak drágábbak, mint itthon, Magyarországon? Válaszát köszönöm !
Kedves Tibor! Rengeteg szórakozó hely van fiataloknak, de ezek Laganasba vannak, a mi apartmanjainktól kb 1-1,5 km-re.Ez általában nem jelent gondot , merta fiatalok ezt könnyedén legyalogolják és így legalább az apartmanok környéke csendesebb. Az élelmiszer árak változók, de általában drágábbak a mieinknél. Az ásványvíz pl. olcsóbb, de a tejtermék drágább.