(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2011-02-07 16:05:54
Tóth Rita írta ekkor: 2011-01-27 11:49:22
Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni. Mi szeptemberben szeretnénk a párommal Zakynthosra menni, de repülővel. Volt már valaki? Ha igen, akkor megosztaná velem a részleteket (melyik társaság, mennyibe került, egyezett-e a repülő indulásának időpontja a lefoglalt nyaralás kezdetével stb.) Előre is köszönöm a választ: Rita
Kedves Rita! A Malévnak július 18.-ától vannak közvetlen járatai a szigetre szombatonként. A jegyárakat érdemes folyamatosan figyelni, ugyanis szezon közben is többször változnak az árak, kis szerencsével egész kedvezően is lehet repülőjegyet foglalni. Jó kutakodást, üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-02-07 15:57:38
Szabó Zsóka írta ekkor: 2011-02-07 12:01:05
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni.Zakynthosra szeretnénk menni és egyénileg.Az lenne a kérdésem mennyi a kompdíj az autóra és plusz 4 főre.Az ötödik egy baba lesz de gondolom neki még nem kell fizetni.Köszönöm. Üdv,Zsóka
Szia Zsóka! Egyenlőre még csak a tavalyi árakat tudom neked megírni: autó - 38,20€, utas - 8,30€/fő. 5 éves korig nem kell kompdíjat fizetni. Egyébként az aktuális menetrendről és kompdíjról a következő linken tájékozódhatsz: http://www.ionianferries.gr Üdv. Vivien
Grand Éva Dátum: 2011-02-07 12:47:41
Ági írta ekkor: 2011-02-07 01:05:23
Sziasztok! Azt szeretném megtudni tőletek, hogy a Georginának van-e klimatizált étterme, v. csak a katalógusban látható nyitott, teraszos? Ha közvetlenül a tenger parton lenne, nem lenne gond, sőt. De így nincs túl meleg ott vacsora időben augusztus vége felé? Nem tűnik túl szellősnek, eléggé beépítt a környéke ha jól látom. Sokan dícsértétek a konyháját, szívesen kipróbálnánk, de mi viszonylag korán szoktunk vacsizni, és nagy melegben nekünk nem igazán esik jól a kaja. Az El Greconak klimatizált az étterme? Ők mikor nyitnak vajon? Lehet ott reggelizni is, vagy csak ebédelni, vacsizni? Köszönettel várom válaszaitokat.:-)
Szia Ági!Ezen a vidéken sehol sem jellemző a klimatizált étterem, szinte mindegyik nyitott teraszos.Van egyébként egy kerthelyisége is az étteremnek, az nem a medence körül van, hanem a ház túloldalán. A görögök és nagyon sok túrista is, ezt a légkört kedveli.(Bár ők nem vacsoráznak korán ).Az El Greco is egy abszolút nyitott étterem. A Georgina konyhájával kapcsolatban nekünk is jók a visszajelzések, eddig még nem jelzett senki olyan, akinek nem tetszettek az ételek.A Georgonában egyébként reggelizni is lehet, ahhoz is van külön menüje. Javaslom egyébként, ha nem szeretnétek elkötelezni magatokat félpanzióra, hogy próbáljatok ki több éttermet, vannak a tengerparton is bőven, az árak pedig szerintem egészen elfogadhatóak.
Szabó Zsóka Dátum: 2011-02-07 12:01:05
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni.Zakynthosra szeretnénk menni és egyénileg.Az lenne a kérdésem mennyi a kompdíj az autóra és plusz 4 főre.Az ötödik egy baba lesz de gondolom neki még nem kell fizetni.Köszönöm. Üdv,Zsóka
Ági Dátum: 2011-02-07 01:05:23
Sziasztok! Azt szeretném megtudni tőletek, hogy a Georginának van-e klimatizált étterme, v. csak a katalógusban látható nyitott, teraszos? Ha közvetlenül a tenger parton lenne, nem lenne gond, sőt. De így nincs túl meleg ott vacsora időben augusztus vége felé? Nem tűnik túl szellősnek, eléggé beépítt a környéke ha jól látom. Sokan dícsértétek a konyháját, szívesen kipróbálnánk, de mi viszonylag korán szoktunk vacsizni, és nagy melegben nekünk nem igazán esik jól a kaja. Az El Greconak klimatizált az étterme? Ők mikor nyitnak vajon? Lehet ott reggelizni is, vagy csak ebédelni, vacsizni? Köszönettel várom válaszaitokat.:-)