(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-01-17 13:19:27
Láda Imréné írta ekkor: 2011-01-16 08:02:22
Szeretnék néhány infóhoz jutni a Villa Maria apartmannal kapcsolatban. Ha valaki tud valamit erről az apartmanról, kérem válaszoljon. A wifi és a medence használható, ami a Georginához tartozik? A két fős szobákban a két szimpla ágy egymás mellett helyezkedik el? A hűtőnek van fagyasztó része? Vagy ezek a dolgok csak a Georginában adottak? Horgászásra van-e lehetőség és kell-e fizetni érte? Ha esetleg nincs már 2 férőhelyes szoba, a 3 férőhelyest lehet-e 2 főre igénybe venni?
A Villa Maria apartmant eddig nem béreltük, ezért a fórumozók között nem lesz olyan , akinek lenne róla tapasztalata. A három ágyas apartmanok ia foglalhatók 2 főre. A medencét lehet használni a Georginában.Általában a 2 ágy egymás mellett van, de természetesen tologathatók igény szerint, csak a váltáskor vissza kell rendezni az eredeti állapotába a szobát. A hűtószekrényeknek van fagyasztó rekeszük, ami általában nagyon pici.Wifi csak a Georginában használható, a többi apartmanházban nincs ilyen, de ha a laptopot átviszik a Georginába, ott tudnak netezni.
Grand Éva Dátum: 2011-01-17 13:13:51
Perge Anita írta ekkor: 2011-01-15 15:32:47
Még azt szeretném megtudni, ha velünk utazik öcsém barátnője,aki még nincs 18 ( 17 éves ), az problémamentesen megoldható? Vagy bármiféle nyomtatványt kell a szüleinek aláírni, hogy tudják, hogy nem eladni visszük a leányzót smile
Kedves Anita!Fiatalkorú bárkivel utazhat bárhová, ha van érvényes úti okmánya(útlevél vagy személyi igazolvány).Semmilyen más papír nem kell hozzá.
Láda Imréné Dátum: 2011-01-16 08:02:22
Szeretnék néhány infóhoz jutni a Villa Maria apartmannal kapcsolatban. Ha valaki tud valamit erről az apartmanról, kérem válaszoljon. A wifi és a medence használható, ami a Georginához tartozik? A két fős szobákban a két szimpla ágy egymás mellett helyezkedik el? A hűtőnek van fagyasztó része? Vagy ezek a dolgok csak a Georginában adottak? Horgászásra van-e lehetőség és kell-e fizetni érte? Ha esetleg nincs már 2 férőhelyes szoba, a 3 férőhelyest lehet-e 2 főre igénybe venni?
Perge Anita Dátum: 2011-01-15 15:32:47
Perge Anita írta ekkor: 2011-01-13 11:50:16
Hát ez még jó kérdés. Ahol eltudnak szállásolni mindannyiunkat. Baráti társasággal mennénk,és ha minden jól megy kb. 10en mennénk :)
Még azt szeretném megtudni, ha velünk utazik öcsém barátnője,aki még nincs 18 ( 17 éves ), az problémamentesen megoldható? Vagy bármiféle nyomtatványt kell a szüleinek aláírni, hogy tudják, hogy nem eladni visszük a leányzót smile
Kata Dátum: 2011-01-14 20:42:38
Elekes Róbert írta ekkor: 2011-01-14 17:20:14
Sziasztok!arra lennék kíváncsi,hogy ami az Iberia apartmant illeti,ott kötelező kifizetni a klímadíjat még ha nem is használom?Merthogy máshol nincs feltüntetve a klímadíj.Minél előbb várom a választ erre,ugyanis a 30 euro az elég csípős ár.Köszönettel:Elekes Róbert
Szia! Természetesen azt csak akkor kell kifizetni, ha használod. Legalábbis tavaly így volt, ha kérted megkaptad távkapcsot hozzá. Egyébként sztem nincs rá szükség. Tavaly a párommal főszazonban voltunk, vagyis nappal 35 fok, este 25 körül, én hajnalban mindig észrevettem magamon, hogy fázok, és kell a takaró. De napközben meg nincs ott az ember.