Szeretnék néhány infóhoz jutni a Villa Maria apartmannal kapcsolatban. Ha valaki tud valamit erről az apartmanról, kérem válaszoljon. A wifi és a medence használható, ami a Georginához tartozik? A két fős szobákban a két szimpla ágy egymás mellett helyezkedik el? A hűtőnek van fagyasztó része? Vagy ezek a dolgok csak a Georginában adottak? Horgászásra van-e lehetőség és kell-e fizetni érte? Ha esetleg nincs már 2 férőhelyes szoba, a 3 férőhelyest lehet-e 2 főre igénybe venni?
A Villa Maria apartmant eddig nem béreltük, ezért a fórumozók között nem lesz olyan , akinek lenne róla tapasztalata. A három ágyas apartmanok ia foglalhatók 2 főre. A medencét lehet használni a Georginában.Általában a 2 ágy egymás mellett van, de természetesen tologathatók igény szerint, csak a váltáskor vissza kell rendezni az eredeti állapotába a szobát. A hűtószekrényeknek van fagyasztó rekeszük, ami általában nagyon pici.Wifi csak a Georginában használható, a többi apartmanházban nincs ilyen, de ha a laptopot átviszik a Georginába, ott tudnak netezni.