A Villa Maria apartmant eddig nem béreltük, ezért a fórumozók között nem lesz olyan , akinek lenne róla tapasztalata. A három ágyas apartmanok ia foglalhatók 2 főre. A medencét lehet használni a Georginában.Általában a 2 ágy egymás mellett van, de természetesen tologathatók igény szerint, csak a váltáskor vissza kell rendezni az eredeti állapotába a szobát. A hűtószekrényeknek van fagyasztó rekeszük, ami általában nagyon pici.Wifi csak a Georginában használható, a többi apartmanházban nincs ilyen, de ha a laptopot átviszik a Georginába, ott tudnak netezni.
Egy kis kiegészítés: A Georgina apartman éttermében van egy asztali gép is internettel, amit vendégeink ingyenesen használhatnak. A horgászattal kapcsolatban: elvileg horgászni a part mentén és a tengeren is tilos, ha valakit rajta kapnak magas büntetést kell fizetnie. Ennek ellenére mindig lehet látni a sziklás részeknél és a kikötőnél is turistákat, akik horgásznak, még nem hallottam róla, hogy valakit megbüntettek érte, de sosem lehet tudni. Én minden esetre nem javaslom. Üdv. Vivien